SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S] Buty do podnoszenia ciężarów Adidas Powerlift 2.0

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Cześć,
mam do sprzedania buty do podnoszenia ciężarów oraz treningu siłowego Adidas Powerlift 2.0. Buty dostałem od żony jako prezent. Zakupione były 28.02.2014 (dołączam paragon będący podstawą do około półtorarocznej gwarancji). Przez większość tego czasu używałem ich raz w tygodniu do przysiadów/ wykroków. W ostatnim miesiącu 2-3x na tydzień. Sprzedaję głównie ze względu na nieco za duży rozmiar (noszę 42 te polecam raczej dla osób z 43 lub lubiących większą swobodę) a także na fakt, że przerzucam się w całości na podnoszenie ciężarów i chciałem spróbować butów z jeszcze wyższą podeszwą. O buty bardzo dbałem, co widać po zdjęciach- nadal pachną nowością a logo firmy jest niemal w całości widoczne na wkładce. Jeżeli potrzebujesz obuwia do przysiadów, wykroków, wyciskań stojąc etc te buty posłużą Ci długo.

Wystawiłem też na Allegro, wiec można tam zalicytować lub pisać propozycje cen. Za tydzień buty pójdą bo kończy się aukcja.











Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[K] Obciążenie olimpijskie, ławki regulowane, suwnicę i inne

Następny temat

[S] Krzyżak na najszerszy grzbietu- Śląsk

WHEY premium