SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

;/

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez krzykacz z działu Zdrowie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16611
witam! od jakiegoś roku czasu mam problem z włosami , zrobiły się strasznie cienkie , słabe i regularnie wypadają , włosy cofają się odsłaniając zakola i czoło.dodam że mam 19 lat a to za wcześnie na to , a rodzice i dziadkowie mimo sędziwego wieku mają bujna czuprynę.próbowałem stosować już tabletki na porost włosów , cos ze skrzypem itp. , wcierki z ziół i spirytusu , z jajek i nafty kosmetycznej , szampon na porost włosów z apteki , nazwy nie pamiętam ale dość sporo za niego dałem 40 zł .jest jakiś sprawdzony i skuteczny sposób , aby odzyskać częściowo włosy , zwiększyć gęstość , lub chociaz zatrzymać lub spowolnić proces wypadania ?dziękuje z góry za odpowiedź

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
a co ma znaczyc ";/" w temacie, trzeba podac konkretny problem...
poszukaj w internecie informacji, tego jest na prawde mnostwo.
a te wszystkie kosmetyki, ziolka itd. trzeba uzywac dlugo, cudow nie ma sie co spodziewac, odpowiedzialnych za to moze byc wiele rzeczy, mozesz wybrac sie do dermatologa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 162 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6301
To mogą być również problemy zdrowotne.
Czy zauważyłeś jakieś inne niepokojące objawy? Tyjesz, chudniesz, osłabienie itp.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1092
Vichy ostatnio dość mocno reklamuje produkt o nazwie VICHY DERCOS AMINEXIL SP94. Jest to kuracja przeciw wypadaniu włosów. Na ile skuteczna jest to nie wiem, ale używam szamponu Vichy, z którego jestem zadowolony. Jest to porządna firma, także warto spróbować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16611
nie mam żadnych problemów ze zdrowiem , nie chudne , a raczej staram się przytyć , chodzę na siłownie.a co do nazwy tematu to na przyszłość będe o tym pamiętał.nikt nie był w podobnej sytuacji jak ja? słyszałem że z łysieniem się trzeba po prostu pogodzić , ale ja wole robić wszystko co w mojej mocy aby to maksymalnie opóźnić , czy zatrzymać.mam nadzieję że ktoś ma jakąś sprawdzoną metodę. co powiecie na finasterydy ? podobno przynosza lekką poprawe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1092
Już było kilka podobnych tematów, nawet jeden znajduje się na I stronie. Poza tym jest opcja 'szukaj'. Tak btw. na łysienie wpływa kilka czynników np. dziedziczenie, poziom testosteronu (to dlatego mężczyźni mający tylko jeden allel odpowiedzialny za 'porost włosów' a drugi 'za łysienie' łysieją, a kobiety nie [one muszą mieć 2 geny 'odpowiedzialne za łysienie']), stres w tym wolne rodniki, zła dieta i nie mówię tu tylko o witaminach, ale także dieta bogata w proutleniacze. Pamiętaj także, że witaminy w 'tabletkach' są gorzej wchłaniane przez organizm niż naturalne. Efekt zażywania suplementu może pojawić się za pół roku, także nie spodziewaj się że po miesiącu będziesz miał gęste włosy, to samo tyczy się szamponu. Upewnij się czy twoja dieta zawiera egzogenne aminokwasy i tłuszcze (kwas linolowy [arachidonowy] i alfa-linolenowy. Nawet tak banalne czynności jak*********ie sportu na świeżym powietrzu lub odpowiedni odpoczynek wpływają na nasz wygląd. Ostatnio słyszałem, że łysienie może być spowodowane złym ukrwieniem skóry głowy, dodatkowo zimno obkurcza naczynia skórne, co wpływa na odżywianie cebulek włosów. A jak już wcześniej ci napisałem to chyba najbardziej znaną (ale i drogą) kuracją jest kuracja VICHY DERCOS AMINEXIL SP94 +szampon z tej serii, pewnie są też inne specyfiki, ale te możesz poszukać w innych tematach.

Zmieniony przez - tomasssek w dniu 2009-03-10 07:28:09
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Złamanie oczodołu

Następny temat

niezdiagnozowana choroba zwiazana z nadcisnieniem i zaburzeniami pracy serca

WHEY premium