WYNIKI VI PUCHARU POLSKI - LUBLIN 2005
WYNIKI DRUŻYNOWE:
1. ZŁOTY TUR GDYNIA - 232 PKT
2. UKS 16 KOSZALIN - 158
3. WIKING NISKO - 96
4. MCKIS JAWORZNO - 93
5. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO - 85
6. ARMFIGHT PIASECZNO - 51
7. ZŁOTY LEW LĘBORK - 41
8. OSTRY STRZEGOM - 37
9. PACO LUBLIN - 35
10.
DYNAMIC GYM - 32
11. POSIR TOMASZÓW MAZOWIECKI - 29
12. UKS HULK - 20
13. ŻELAZNA PIĘŚĆ INOWROCŁAW - 12
14. WISŁA - 10
------------------------------------------------------------------------------
KAT. OPEN MĘŻCZYZN PRAWA RĘKA
1. MARCIN KREFT - ZŁOTY LEW LĘBORK
2. MARIUSZ GROCHOWSKI - MCKIS JAWORZNO
3. KRYSTIAN KRUSZYŃSKI - ZŁOTY TUR GDYNIA
4. EMIL WOJTYRA – UKS HULK
5. SŁAWOMIR GŁOWACKI – ŻELAZNA PIĘŚĆ INOWROCŁAW
6. MARCIN LACHOWICZ – ARMFIGHT PIASECZNO
7. PIOTR SZCZERBA – SOKÓŁ KONIECPOL
8. DARIUSZ MUSZCZAK – WŁOMET
9. ŁUKASZ BIEGUN – TYTAN JAWORZNO
10. MACIEJ STELMASZCZYK – N.Z.
11. LESZEK SZEWCZYK – N.Z.
KAT. OPEN KOBIET PRAWA RĘKA
1. BEATA KUTNIK – PACO LUBLIN
2. WALENTYNA ZAKLICKA - ZŁOTY TUR GDYNIA
3. KATARZYNA BANACH - UKS16 KOSZALIN
------------------------------------------------------------------------------
SENIORZY
PRAWA RĘKA MĘŻCZYŹNI
KAT. +95KG
1. MARCIN KREFT - ZŁOTY LEW LĘBORK
2. SŁAWOMIR GŁOWACKI – ŻELAZNA PIĘŚĆ INOWROCŁAW
3. ROBERT RYSZKOWSKI – ŻELAZNA PIĘŚĆ INOWROCŁAW
4. KRZYSZTOF SIWEK – N.Z.
5. ŁUKASZ JABŁOŃSKI – N.Z.
6. TOMASZ CICHOCKI – MAGNUM SPORT
7. SEWERYN NIEDŹWIADEK – MAGNUM SPORT
KAT. 95KG
1. KRYSTIAN KRUSZYŃSKI - ZŁOTY TUR GDYNIA
2. LUCJAN FUDAŁA - MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. LESZEK SZEWCZUK – N.Z.
4. DARIUSZ MUSZCZAK – WŁOMET MYSZKÓW
5. MARCIN FORMELA – KARTUSIA KARTUZY
6. MARCIN LASKOWSKI – TKKF STILON GORZÓW
7. MARCIN RURKA – ARMFIGHT PIASECZNO
8. TOMASZ SYPNIEWSKI – SYNTRAX
9. SEBASTIAN WYSZYŃSKI – HERAKLES
10. MICHAŁ KACZMARSKI – SYNTRAX
11. ROBERT LESZKO – HERAKLES
12. KAROL RAKOWSKI – FORMA WOŁOMIN
13. ARTUR GŁOWIŃSKI – ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
14. ADRIAN WITAS – N.Z.
15. PIOTR KURYS – N.Z.
16. KRZYSZTOF KWIATKOWSKI – N.Z.
KAT. 86KG
1. MARIUSZ GROCHOWSKI - MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. MARCIN LACHOWICZ – ARMFIGHT PIASECZNO
3. EMIL WOJTYRA - UKS HULK
4. ŁUKASZ BIEGUN – MCKIS TYTAN JAWORZNO
5. ZBIGNIEW BIELICKI – FORMA WOŁOMIN
6. DAMIAN DROGOSZ – MCKIS TYTAN JAWORZNO
7. ŁUKASZ RADOMSKI – ZŁOTY TUR GDYNIA
8. DANIEL JANUSZKIEWICZ – ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
9. ARTUR KAŹMIERCZAK – N.Z.
10. BARTOSZ RACZYŃSKI - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
11. DANIEL SZYMKIEWICZ – ZŁOTY TUR GDYNIA
12. WALDEMAR PODOLSKI - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
13. MIROSŁAW SATŁAWA – MCKIS TYTAN JAWORZNO
14. JANUSZ PIECHOWSKI – ZŁOTY TUR GDYNIA
15. ROBERT ŁĘPACKI – N.Z.
16. KAROL KOT – PACO LUBLIN
17. PIOTR CHYŁA – PACO LUBLIN
18. DARIUSZ OCHMAN – N.Z.
KAT. 78KG
1. ZBIGNIEW CHMIELEWSKI – ARMFIGHT PIASECZNO
2. SEBASTIAN WINIARSKI – DYNAMIC GYM LUBLIN
3. PIOTR SZCZERBA – SOKÓŁ KONIECPOL
4. MACIEJ STELMASZYK – N.Z.
5. MARIUSZ CHODYNA – ARMFIGHT PIASECZNO
6. RAFAŁ BUDZOWSKI – ZŁOTY LEW LĘBORK
7. MICHAŁ ROSIŃSKI – ARMFIGHT PIASECZNO
8. ADRIAN SZYMCZUK – ARMFIGHT PIASECZNO
9. TOMASZ PIOTROWICZ – ZŁOTY TUR GDYNIA
10. ŁUKASZ DRAPSIAK – PACO LUBLIN
11. ALEKSANDER PIOTROWSKI – N.Z.
12. ŁUKASZ ANDRZEJEWSKI – WISŁA
13. PAWEŁ GOMOLA – WISŁA
14. PATRYK SZYMENIAK – UKS HULK
15. PAWEŁ ZAWADZKI – FORMA WOŁOMIN
16. KAROL BRODA – ZŁOTY TUR GDYNIA
17. STANISŁAW MACIEJEWSKI – N.Z.
KAT. 70KG
1. PIOTR BARTOSIEWICZ – ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
2. DANIEL GAJDA - ZŁOTY TUR GDYNIA
3. DARIUSZ GROCH – WIKING NISKO
4. ARTUR OLBRYŚ – N.Z.
5. MARCIN HERDZIK – WIKING NISKO
6. MICHAŁ GOŁUCH – ZŁOTY SMOK KIELCE
7. PAWEŁ SZEWCZAK – PACO LUBLIN
8. KONRAD KRAWCZUK – ZŁOTY TUR GDYNIA
9. GRZEGORZ CHYŁA – PACO LUBLIN
10. PIOTR KAJSTURA – N.Z.
11. KAMIL TYĆKOWSKI – ARMFIGHT PIASECZNO
12. RAFAŁ SAPIERZYŃSKI – N.Z.
13. ŁUKASZ DOROSZ – N.Z.
14. MICHAŁ KAPŁAN – ZŁOTY TUR GDYNIA
15. MICHAŁ ŻEBROŃ – N.Z.
16. MICHAŁ TYĆKOWSKI – ARMFIGHT PIASECZNO
17. MARCIN KRZYŻANIAK – ZŁOTY TUR GDYNIA
18. PIOTR KURYŁO – ATP AUGUSTÓW
19. KAMIL KRYŃSKI – UKS HULK
KAT. 63KG
1. TOMASZ SZEWCZYK – POSIR TOMASZÓW MAZOWIECKI
2. MAREK PACHLA – WIKING NISKO
3. MATEUSZ KWIATKOWSKI - MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. RAFAŁ FIOŁEK – SZAKI ŻARY
5. KRZYSZTOF PENC – WIKING NISKO
6. CHRYSTIAN RIEGER – ZŁOTY TUR GDYNIA
7. TOMASZ RUCZ – SYNTRAX
8. MATEUSZ WYRWA – WIKING NISKO
9. ADAM GURAZDA - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
10. JAKUB KAPŁAN – ZŁOTY TUR GDYNIA
11. ŁUKASZ DROZD - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
12. DAWID GROCH – WIKING NISKO
13. MATEUSZ CIWIŃSKI - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
14. ADRIAN KOWAL – WIKING NISKO
15. JAROSŁAW POTACZAŁA – ZŁOTY LEW LĘBORK
---------------------------------------------------------------------
PRAWA RĘKA KOBIETY
KAT. +60KG
1. BEATA KUTNIK – PACO LUBLIN
2. KATARZYNA BANACH – UKS16 KOSZALIN
3. AGNIESZKA CZERWONKA - ZŁOTY TUR GDYNIA
4. KAROLINA SZAFRAN – UKS16 KOSZALIN
5. KAROLINA FLIS – UKS16 KOSZALIN
6. ANNA PIEKARSKA – FORMA WOŁOMIN
7. SYLWIA MADEJSKA – UKS16 KOSZALIN
KAT. 60KG
1. MAŁGORZATA OSTROWSKA – OSTRY STRZEGOM
2. MONIKA CZERWONKA - ZŁOTY TUR GDYNIA
3. KAMILA KULESZA – UKS16 KOSZALIN
KAT. 54KG
1. WALENTYNA ZAKLICKA - ZŁOTY TUR GDYNIA
2. MAGDA GUTTETER - ZŁOTY TUR GDYNIA
3. ALEKSANDRA ZWOLAK – UKS16 KOSZALIN
4. IZABELA CHUDYCKA – UKS16 KOSZALIN
5. DARIA KOWANDA – UKS16 KOSZALIN
6. MILENA SNOCH – UKS16 KOSZALIN
7. AGNIESZKA PRASOL – UKS16 KOSZALIN
8. MAGDALENA CHECHELSKA – MCKIS TYTAN JAWORZNO
---------------------------------------------------------------------
LEWA RĘKA MĘŻCZYŹNI
KAT. +95KG
1. MARCIN KREFT - ZŁOTY LEW LĘBORK
2. SŁAWOMIR GŁOWACKI – ŻELAZNA PIĘŚĆ INOWROCŁAW
3. ROBERT RYSZKOWSKI – ŻELAZNA PIĘŚĆ INOWROCŁAW
KAT. 95KG
1. LUCJAN FUDAŁA - MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. MARCIN FORMELA – KARTUZJA KARTUZY
3. MARCIN LASKOWSKI – STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI
4. DARIUSZ MUSZCZAK – WŁOMET MYSZKÓW
5. MARCIN RURKA – ARMFIGHT PIASECZNO
6. LESZEK SZEWCZYK – N.Z.
7. SEBASTIAN WYSZYŃSKI – HERAKLES
8. MICHAŁ KACZMARSKI – SYNTRAX
9. ARTUR GŁOWIŃSKI - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
10. PIOTR KURYS – N.Z.
11. KRZYSZTOF KWIATKOWSKI – N.Z.
KAT. 86KG
1. MARIUSZ GROCHOWSKI - MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. MARCIN LACHOWICZ – ARMFIGHT PIASECZNO
3. ŁUKASZ BIEGUN - MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. DAMIAN DROGOSZ – MCKIS TYTAN JAWORZNO
5. BARTOSZ RACZYŃSKI - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
6. MIROSŁAW SATŁAWA – MCKIS TYTAN JAWORZNO
7. DANIEL SZYMKIEWICZ – ZŁOTY TUR GDYNIA
8. EMIL WOJTYRA – UKS HULK
9. DANIEL JANUSZKIEWICZ - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
10. WALDEMAR PODOLSKI - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
11. JANUSZ PIECHOWSKI – ZŁOTY TUR GDYNIA
12. ROBERT ŁĘPACKI – N.Z.
13. KAROL KOT – PACO LUBLIN
14. PIOTR CHYŁA – PACO LUBLIN
KAT. 78KG
1. ZBIGNIEW CHMIELEWSKI – ARMFIGHT PIASECZNO
2. RAFAŁ BUDZOWSKI - ZŁOTY LEW LĘBORK
3. SEBASTIAN WINIARSKI – DYNAMIC GYM LUBLIN
4. MACIEJ STELMASZCZYK – ARMFIGHT PIASECZNO
5. TOMASZ PIOTROWICZ – ZŁOTY TUR GDYNIA
6. ŁUKASZ DRAPSIAK – PACO LUBLIN
7. PAWEŁ GOMOLA – WISŁA
8. PIOTR SZCZERBA – SOKÓŁ KONIECPOL
9. MICHAŁ ROSIŃSKI – ARMFIGHT PIASECZNO
10. ADRIAN SZYMCZUK – ARMFIGHT PIASECZNO
11. ŁUKASZ ANDRZEJEWSKI – WISŁA
12. PATRYK SZYMANIAK – UKS HULK
13. MARIUSZ CHODYNA – ARMFIGHT PIASECZNO
14. STANISŁAW MACIEJEWSKI – N.Z.
KAT. 70KG
1. PIOTR BARTOSIEWICZ – ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
2. PIOTR KAJSTURA - MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. ARTUR OLBRYŚ – N.Z.
4. DARIUSZ GROCH – WIKING NISKO
5. PAWEŁ SZEWCZAK – PACO LUBLIN
6. KONRAD KRAWCZUK – ZŁOTY TUR GDYNIA
7. MICHAŁ GOŁUCH – ZŁOTY SMOK KIELCE
8. MARCIN HERDZIK – WIKING NISKO
9. KAMIL TYĆKOWSKI – ARMFIGHT PIASECZNO
10. MICHAŁ TYĆKOWSKI – ARMFIGHT PIASECZNO
11. RAFAŁ SAPIERZYŃSKI – N.Z.
12. GRZEGORZ CHYŁA – PACO LUBLIN
13. MICHAŁ KAPŁAN – ZŁOTY TUR GDYNIA
14. MICHAŁ ŻEBROŃ – N.Z.
15. MARCIN KRZYŻANIAK – ZŁOTY TUR GDYNIA
16. PIOTR KURYŁO – ATP AUGUSTÓW
17. KAMIL KRYŃSKI – UKS HULK
KAT. 63KG
1. CHRYSTIAN RIEGER - ZŁOTY TUR GDYNIA
2. MAREK PACHLA – WIKING NISKO
3. MATEUSZ WYRWA – WIKING NISKO
4. DAWID BARTOSIEWICZ – ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
5. TOMASZ SZEWCZYK – POSIR
6. TOMASZ RUCZ – SYNTRAX
7. RAFAŁ FIOŁEK – SZAKI ŻARY
8. MATEUSZ KWIATKOWSKI – TYTAN JAWORZNO
9. JAROSŁAW POTACZAŁA – ZŁOTY LEW LĘBORK
10. MATEUSZ CIWIŃSKI – ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
11. JAKUB KAPŁAN – ZŁOTY TUR GDYNIA
12. ŁUKASZ DROZD - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
13. DAWID GROCH – WIKING NISKO
14. ADAM GURAZDA - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
15. ADRIAN KOWAL – WIKING NISKO
16. KRZYSZTOF PENC – WIKING NISKO
17. ROBERT PSTRĄGOWSKI – ZŁOTY TUR GDYNIA
---------------------------------------------------------------------
LEWA RĘKA KOBIETY
KAT. +60KG
1. BEATA KUTNIK – PACO LUBLIN
2. KATARZYNA BANACH – UKS16 KOSZALIN
3. KAROLINA SZAFRAN – UKS16 KOSZALIN
4. ANNA PIEKARSKA – FORMA WOŁOMIN
5. AGNIESZKA CZERWONKA – ZŁOTY TUR GDYNIA
6. ALEKSANDRA LEWANDOWSKA – ZŁOTY TUR GDYNIA
7. SYLWIA MADEJSKA – UKS16 KOSZALIN
8. KAROLINA FLIS – UKS16 KOSZALIN
KAT. 60KG
1. MAŁGORZATA OSTROWSKA – OSTRY STRZEGOM
2. MONIKA CZERWONKA - ZŁOTY TUR GDYNIA
3. KAMILA KULESZA – UKS16 KOSZALIN
KAT. 54KG
1. MAGDALENA GUTTETER - ZŁOTY TUR ZŁOTY TUR GDYNIA
2. ALEKSANDRA WOLAK – UKS16 KOSZALIN
3. MILENA SNOCH – UKS16 KOSZALIN
4. IZABELA CHUDYCKA – UKS16 KOSZALIN
5. DARIA KOWANDA – UKS16 KOSZALIN
6. AGNIESZKA PRASOL – UKS16 KOSZALIN
7. MAGDALENA CHECHELSKA – MCKIS TYTAN JAWORZNO
---------------------------------------------------------------------
JUNIORZY
PRAWA RĘKA MĘŻCZYŹNI
KAT. +78KG
1. LUCJAN FUDAŁA - MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. EMIL WOJTYRA – UKS HALK
3. BARTOSZ RACZYŃSKI – ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
4. ADAM WOŁYNKIEWICZ – POSIR TOMASZÓW MAZOWIECKI
5. ADAM WOŹNIAK – N.Z.
6. RADOSŁAW JANUSZKIEWICZ - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
KAT. 78KG
1. SEBASTIAN WINIARSKI – DYNAMIC GYM LUBLIN
2. TOMASZ PIOTROWICZ - ZŁOTY TUR GDYNIA
3. PAWEŁ GOMOLA – WISŁA
4. ADRIAN SZYMCZAK – ARMFIGHT PIASECZNO
5. PAWEŁ NEROJ – POSIR TOMASZÓW MAZOWIECKI
6. KAROL BRODA – ZŁOTY TUR GDYNIA
7. PAWEŁ ZAWADZKI – FORMA WOŁOMIN
8. PATRYK SZYMANIAK – UKS HULK
9. MARCIN WILCZAK – POSIR TOMASZÓW MAZOWIECKI
10. KONRAD ROMANOWSKI – SZAKI ŻARY
KAT. 70KG
1. KONRAD KRAWCZUK - ZŁOTY TUR GDYNIA
2. MARCIN HERDZIK – WIKING NISKO
3. MICHAŁ KAPŁAN - ZŁOTY TUR GDYNIA
4. PAWEŁ KOKOT – ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
5. DAWID GRACZYK - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
6. KAMIL PRZEDBORA – POSIR TOMASZÓW MAZOWIECKI
7. MICHAŁ TYĆKOWSKI – ARMFIGHT PIASECZNO
8. KAMIL TYĆKOWSKI – ARMFIGHT PIASECZNO
9. KAMIL KRYŃSKI – UKS HULK
10. SYLWEK KUTNIK – PACO LUBLIN
11. MARCIN KRZYŻANIAK – ZŁOTY TUR GDYNIA
12. ŁUKASZ PIECHNA – POSIR TOMASZÓW MAZOWIECKI
13. RAFAŁ GWARA – FORMA WOŁOMIN
14. JAKUB BUDZIAŁKOWSKI – UKS16 KOSZALIN
15. PRZEMEK CHOMICZ – UKS16 KOSZALIN
KAT. 63KG
1. CHRYSTIAN RIEGER - ZŁOTY TUR GDYNIA
2. MATEUSZ WYRWA - NISKO
3. KRZYSZTOF PENC – WIKING NISKO
4. JAKUB KAPŁAN – ZŁOTY TUR GDYNIA
5. ŁUKASZ DROZD – ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
6. ADAM GURAZDA - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
7. ŁUKASZ BEWICZ – N.Z.
8. DARIUSZ KRAMP – ZŁOTY LEW LĘBORK
KAT. 57KG
1. DAWID GROCH – WIKING NISKO
2. ADRIAN KOWAL – WIKING NISKO
3. MATEUSZ CIWIŃSKI – ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
4. ŁUKASZ SNOCH – UKS16 KOSZALIN
5. ROBERT PSTRĄGOWSKI – ZŁOTY TUR GDYNIA
6. ROBERT GURAZDA - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
7. ŁUKASZ GŁOWACKI – ŻELAZNA PIĘŚĆ INOWROCŁAW
8. MATEUSZ GARDZIEL - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
9. KRZYSZTOF ŁĄCKI - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
10. ROBERT PECZYŃSKI – UKS16 KOSZALIN
---------------------------------------------------------------------
PRAWA RĘKA KOBIETY
KAT. +57KG
1. MAŁGORZATA OSTROWSKA – OSTRY STRZEGOM
2. MONIKA CZERWONKA - ZŁOTY TUR GDYNIA
3. KAROLINA SZAFRAN – UKS16 KOSZALIN
4. ALEKSANDRA LEWANDOWSKA – ZŁOTY TUR GDYNIA
5. SYLWIA MADEJSKA – UKS16 KOSZALIN
6. KAROLINA FLIS – UKS16 KOSZALIN
KAT. 57KG
1. WALENTYNA ZAKLICKA - ZŁOTY TUR GDYNIA
2. ALEKSANDRA ZWOLAK – UKS16 KOSZALIN
3. KAMILA KULESZA – UKS16 KOSZALIN
KAT. 52KG
1. MAGDALENA GUTTETER - ZŁOTY TUR GDYNIA
2. DARIA KOWANDA – UKS16 KOSZALIN
3. MILENA SNOCH – UKS16 KOSZALIN
4. MAGDALENA CHECHELSKA – MCKIS JAWORZNO
5. KAMILA BEREJEWSKA – PACO LUBLIN
6. IZABELA CHUDYCKA – UKS16 KOSZALIN
7. KATARZYNA GRZEŚKOWIAK – UKS16 KOSZALIN
---------------------------------------------------------------------
LEWA RĘKA MĘŻCZYŹNI
KAT. +78KG
1. LUCJAN FUDAŁA - MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. BARTOSZ RACZYŃSKI – ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
3. EMIL WOJTYRA – UKS HALK
4. RADOSŁAW JANUSZKIEWICZ – ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
5. ADAM WOŁYNKIEWICZ – POSIR TOMASZÓW MAZOWIECKI
6. ADAM WOŹNIAK – N.Z.
KAT. 78KG
1. SEBASTIAN WINIARSKI – DYNAMIC GYM LUBLIN
2. TOMASZ PIOTROWICZ - ZŁOTY TUR GDYNIA
3. PAWEŁ GOMOLA - WISŁA
4. ADRIAN SZYMCZUK – ARMFIGHT PIASECZNO
5. PATRYK SZYMANIAK – UKS HULK
6. MARCIN WILCZAK – POSIR TOMASZÓW MAZOWIECKI
7. KAROL BRODA – ZŁOTY TUR GDYNIA
8. PAWEŁ ZAWADZKI – FORMA WOŁOMIN
9. KONRAD ROMANOWSKI – SZAKI ŻARY
KAT. 70KG
1. KONRAD KRAWCZUK - ZŁOTY TUR GDYNIA
2. MICHAŁ KAPŁAN - ZŁOTY TUR GDYNIA
3. PAWEŁ KOKOT – ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
4. MARCIN HERDZIK – WIKING NISKO
5. KAMIL TYĆKOWSKI – ARMFIGHT PIASECZNO
6. ŁUKASZ PIECHNA – POSIR TOMASZÓW MAZOWIECKI
7. MICHAŁ TYĆKOWSKI – ARMFIGHT PIASECZNO
8. KAMIL KRYŃSKI – UKS HULK
9. MARCIN KRZYŻANIAK – ZŁOTY TUR GDYNIA
10. DAWID GRACZYK – ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
11. KAMIL PRZEDBORA – POSIR TOMASZÓW MAZOWIECKI
12. JAKUB BUDZIAŁKOWSKI – UKS16 KOSZALIN
13. PRZEMYSŁAW CHOMICZ – UKS16 KOSZALIN
KAT. 63KG
1. CHRYSTIAN RIEGER - ZŁOTY TUR GDYNIA
2. DAWID BARTOSIEWICZ - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
3. MATEUSZ WYRWA – WIKING NISKO
4. KRZYSZTOF PENC – WIKING NISKO
5. ŁUKASZ DROZD - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
6. ADAM GURAZDA - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
7. DARIUSZ KRAMP – ZŁOTY LEW LĘBORK
8. ŁUKASZ BEWICZ – N.Z.
9. JAKUB KAPŁAN – ZŁOTY TUR GDYNIA
KAT. 57KG
1. DAWID GROCH – WIKING NISKO
2. ROBERT PSTRĄGOWSKI - ZŁOTY TUR GDYNIA
3. MATEUSZ CIWIŃSKI – ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
4. ŁUKASZ SNOCH – UKS16 KOSZALIN
5. ADRIAN KOWAL – WIKING NISKO
6. ROBERT GURAZDA - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
7. ŁUKASZ GŁOWACKI – ŻELAZNA PIĘŚĆ INOWROCŁAW
8. MATEUSZ GARDZIEL - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
9. KRZYSZTOF ŁĄCKI - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
10. ROBERT PECZYŃSKI – UKS16 KOSZALIN
---------------------------------------------------------------------
LEWA RĘKA KOBIETY
KAT. +57KG
1. KAROLINA SZAFRAN – UKS16 KOSZALIN
2. MAŁGORZATA OSTROWSKA – OSTRY STRZEGOM
3. ALEKSANDRA LEWANDOWSKA - ZŁOTY TUR GDYNIA
4. MONIKA CZERWONKA – ZŁOTY TUR GDYNIA
5. SYLWIA MADEJSKA – UKS16 KOSZALIN
6. KAROLINA FLIS – UKS16 KOSZALIN
KAT. 57KG
1. ALEKSANDRA ZWOLAK – UKS16 KOSZALIN
2. KAMILA KULESZA – UKS16 KOSZALIN
3. WALENTYNA ZAKLICKA - ZŁOTY TUR GDYNIA
KAT. 52KG
1. MAGDALENA GUTTETER - ZŁOTY TUR GDYNIA
2. KAMILLA BEREJEWSKA – PACO LUBLIN
3. MILENA SNOCH – UKS16 KOSZALIN
4. DARIA KOWANDA – UKS16 KOSZALIN
5. MAGDALENA CHECHELSKA – MCKIS JAWORZNO
6. IZABELA CHUDYCKA – UKS16 KOSZALIN
7. KATARZYNA GRZEŚKOWIAK – UKS16 KOSZALIN
źrydło
http://www.armpower.net/index.php?page=info&sid=26