SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!!NOWOŚĆ OD ACTIVLAB!!! - DAA 1000 - jedyny słuszny booster TEŚCIA już w sprzedaży!!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51717

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
R and D Activlab
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 103 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1009
Molu86,
DAA jest skrótem od D-Aspartic Acid, a dokładnie 1783-96-6 D(-)-Aspartic Acid.
DAA jest lewoskrętne (optical activity [α]20/D −24°, c = 2.3 in 6 M HCl)
Skręcalność optyczna jest właściwością związku polegającą na zdolności skręcania płaszczyzny polaryzacji światła spolaryzowanego.
Zobacz jeszcze tutaj – wyjaśnialiśmy już to zagadnienie:
https://www.sfd.pl/!!!NOWOŚĆ_OD_ACTIVLAB!!!__DAA_1000__jedyny_słuszny_booster_TEŚCIA_już_w_sprzedaży!!-t787319-s10.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
skoro DAA jest lewoskretne to czemu inne firmy juz w pierwszych zdaniach informuja o tym, ze ich produkt jest prawoskretny przez co np. wg. badan i obserwacji wykazuje duzo wieksza aktywnosc anaboliczna w porownaniu do formy lewoskretnej?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
R and D Activlab
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 103 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1009
Jeśli twierdzą, że ich produkt jest prawoskrętny to są 3 możliwości:
1. nie jest DAA
2. nie mają elementarnej wiedzy
3. jest kwasem L-asparaginowy (aminokwas białkowy niewykazujący efektu fizjologicznego DAA)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
najlepeij sprobowac puszke i wyrobic sobie zdanie
koszt ponad 30zł wiec duzego ryzyka nie ma

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Dokladnie jak wyzej , bo jak czytam o tych skretach w lewo i prawo to mi slabo sie juz robi

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7863
Witam,

trochę mało opinii o efektach końcowych, bo te w stylu "fajnie działa" są dla mnie mało miarodajne. Dawkowanie też na kilka sposobów, może ktoś jeszcze podzieli się swoimi doświadczeniami ?

Czy warto zwiększyć dawkę ?

Pozdrawiam

cartamen in sanguis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
ja obecnie zwiekszylem do 6 przed snem.
zobaczymy. ale widze poprawe juz na plus w sylwetce, mieso lepiej wyglada, mniej wody pod skora

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7863
Ja zacząłem 2 x 3 tabsy ( rano i przed snem )

możesz uzasadnić dlaczego stosujesz tak dużą dawkę raz dziennie i dlaczego akurat przed snem ?

Pozdrawiam

cartamen in sanguis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
nie ma uzasadnienia, poprostu biore tak jak mi sie podoba

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1232 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4588
TomQ-MAG
...........widze poprawe juz na plus w sylwetce, mieso lepiej wyglada, mniej wody pod skora



i to po samym DAA ??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zawody w wyciskaniu sztangi - organizator i sponsor nagród Activlab

Następny temat

Zupki Fit i Vita

WHEY premium