SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zrzucanie wagi na zawody w wl

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 830

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1459
witam znawcow jestem pierwszy raz w tym dziale i mam pytania odnosnie diety ukierunkowanej na spadek masy ciala(najlepiej tuszczu)narazie prosilbym o wstepne informacje poniewaz ewentualne zawody jeszcze daleko.trenuje wl 2,5 roku waze rano na czczo okolo 61 kg, chcialbym zrzucic do 56.moj tryb jest siedyacy w pracy na codyien biegam 3 razy w tygodniu po 45 minut i trenuje 2 razy w tygodniu.moje posilki sa oparte glownie na jajkach mleku platkach owsianych no i miesie oczywiscie .uzywam suplementacji.bcaa,gluta,bialko wegle.prosilbym po jakies podstawowoe wskazowki i czy jest oczywiscie mozliwosc zrzucic te 5 kg bez utraty sily wczesniej wazylem 59 kilo ale od kiedy prowadze w pracy tryb siedzacy przytylo mi sie a chce zrzucic itp.z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 170 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3209
Rozpisz swoją diete i zobaczymy co da sie zrobić, a spalacze po diecie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pozycja tułowia podczas biegania

Następny temat

Polędwiczka wieprzowa

WHEY premium