SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zlamana reka - odzywianie w okresie bez silowni

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 214 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4304
Jesteście genialni właśnie podważyliście wykład pani profesor Jolanty Sieplińskiej jednej z wykładowczyń w szkole medycznej w Warszawie. Panowie radze robic doktorat juz teraz. A oto i fragment wykladu o bialku " najmniejsza ilosc bialka doprowadzona z pokarmem/ na dobre konieczna dla utrzymania rownowagi ustrojowej azotu wynosi 30-40gr".

Daleko od bezczynnosci!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Dlatego wlasnie najwieszkym szancunkiem darze takich doktorow ktorzsy to powinni byc farmerami, ale jednak cos im sie chyba nie powiodlo w tym kierunku i nietstey zotsali tym kim zotsali i teraz wypisuja tak madre rzeczy...........

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 214 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4304
Nie no czlowieku cale szkolnictwo wyzsze podwazasz, jesteś wspanialy, napisz ksiazke i obal tych wszystkich uznanych ludzi. wiedza kazdego z was opiera sie na przeczytanych tu postach podwieszonych, jeden napisal ze trzeba tak i tak i cale masy pisza to samo. tak wam to pasuje ze zaden nie chce siegnac gdzies dalej.Przerazacie mnie. Chcesz sie dowiedziec ile potrzebuje naprawde czlowiek to idz pogadaj z ludzmi ktorzy sa trenerami i skonczyli szkole wyzsza a nie ty i tobie podobni piszecie niestworzone rzeczy.

Daleko od bezczynnosci!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 214 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4304
https://www.sfd.pl/bialko-t21353.html - poczytaj sobie

Daleko od bezczynnosci!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Ja bym radzil wlansie Tobie wziasc sie za pozradne czytanie...I poczytaj chociaz by wlasnie posty podwieszone a nie opiwerasz sie na wypowiedziach ludzi ktorzy tylko przd nazwiskiem maja mgr. dr.

Nie mowie ze tacy ludize nie maja pojecia w koncu za darmo tego nie dostali ale jak czytam niektore wypwiedzi niektorych mgr. dr. to az mnie skreca i nic jak tlyko pwoiedziec 'smiechu warte'.
Sa znani dobrzi i cenini dietetycy i ludzie majacy wo tym pojecie i nie kazdy gadal glupoty a naprawde ma spora wiedze i niesie ja prawidlowo...Ale nie oszukujmy sie 1/2 to ludzie ktorzy mineli sie z powolaniem i teraz wypisuja w gazetach typu 'tina' glupoty...

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1268 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11409
widze ze dyskusja przerodzila sie w spor o ilosc bialka jaka trzeba dostarczac i pogladow roznych ludzi na ten temat
Arveg, musisz zrozumiec ze to ze ktos ma magistra w jakiejs tam dziedzinie nie znaczy ze akurat ma sluszna wiedze na dany temat! w tym wypadku zapotrzebowania na bialko czlowieka, ale jakiego?-'kulturysty' u ktorego miesnie stanowia wieksza powierzchnie ciala niz u zwyklego czlowieka, i zeby te miesnie utrzymac trzeba dostarczac wieksze ilosci bialka

poczytaj wypowiedzi slawnych kulturystow-bez bialka masy nie zbudujesz, a w okrsie regeneracji(tj u mnie) to zapotrzebowanie i tak pozostaje wieksze niz w stosunku do osob niecwiczacych, o watlej muskulaturze

pzdr

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE
Zgarnij BONUS 40zł
www.bwin.com/?pid=1209&pt=2&language=9&mc=MGM-IY/cnHGpn65IIrXLuJlJw=== 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

makaron chinski instant

Następny temat

masówka czy głodówka // do spr.//

WHEY premium