SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zawody w wyciskaniu - Białystok

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11018
z ttego co pamietam nikt nie podniosl 200kg, max chyba jakies 160
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 879 Wiek 15 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13292
ee a można wejść popatrzec ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11018
tak raczej bez problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11018
no i po zawodach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1459
i ile wycisneli w kategorii 90 i 90+ do 18 lat ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5648
Koleś z Bielska Podlaskiego o nazwisku Zawadzki walnął w kategorii +90 do 18 lat 150kg!! W czwartym, dodatkowym podejściu osiagnął 165!! Niezły dzikus jak na 18 lat. Ale spora waga, bo 108kg. Natomiast mój partner treningowy, Karol Dechnik z Sokółki wygrał w kategorii do 90kg wśród dwudziestolatków wynikiem 145. Mogło pójść więcej, ale zadysponowane w II podejściu 152,5kg to było ciut za dużo. Żeby nie choroba to by o 155 powalczył. Ja sam żałuję, ze nie wystartowałem bo nagrody były konkret i żadnego konkurenta w wadze +90kg. Tej kategorii nie rozegrano. Całe zawody open do lat 20 wygrał Artur Citko albo Cipko z Białegostoku. PoZdro.

"La vendetta e nostra"
"Ból jest tymczasowy, Duma jest wieczna"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11018
Citko

Do 90kg,do lat 18 wygrał moj ziomek wycisnol 130kg, choc tyle zalozyl na 1wsza probe to sie zestresowal i dopiero za trzecim razem sie udalo, w planach bylo atakowanie 140kg przy 3 probie skonczylo sie na 130kg i 1wszym miejscu

X-rulez jakie byly nagrody, bo niestety on za 1wsze miejsce nic nie dostal

Zmieniony przez - erossi w dniu 2007-04-03 19:03:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11018
https://www.sfd.pl/Zdjecia_kumpla_do_oceny_:-_-t319770.html

sluchajcie, ten kto byl to widzial tego wariata w koszulce nitrobolonu, czy to nie on ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1459
a mostkowali z odrywanie dupy od ławki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5648
Twój kolega był spoko, z mechaniaka chyba. Życzyłem mu jak najlepiej. Citki nie trawię, dlatego szkoda, że wygrał. A ten Zawadzki to właśnie ten koleś ze zdjęć, był chyba w koszulce nitrobolonu. 48 w łapie to on nigdy nie widział, no chyba, że u mnie dziś Mostkowanie owszem, było, ale dupa musiała przylegać. Sędziowanie niezbyt rygorystyczne, zaliczali naprawdę ch... boje, a niektórym nie zaliczali za leciutkie oderwanie stopy. Sprawiedliwości nie było. PoZdro.

"La vendetta e nostra"
"Ból jest tymczasowy, Duma jest wieczna"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na siłę do oceny

Następny temat

Tr.Niemieckich Ciezarowców :)

WHEY premium