SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zaplanowanie suplmetacji`

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1221

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 469 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9370
witam po prawie 2 miesięcznym okresie roztrenowanie i powoli myślę o sezonie.wypoczęty i zmotywowany....tak to to wygladalo
1. WIEK:23
2. WAGA:91 max 96
3. WZROST:180
4. WYMIARY:
-biceps:47
-klatka:nie mierze
-udo:tez nie mierze
-talia:89
5. STAŻ NA SIŁOWNI:od lutego 2005roku
6. DIETA:jest dopięta(jestem dietetykiem;)
-białko:2.4
-węglowodany:4
-tłuszcz:1
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:brak
8. TRENING: 5 razy w tygodniu masa,sila
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:20
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):nie
13. STAN ZDROWIA:dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:wlosy sa
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:174
-martwy ciąg:
-przysiad: 130x8
teraz trochę sie ulałem początkowo po sezonie wszystko spadlo na 90kg
a potem brak diety zrobił z tego 94..obecnie zaczolem biegać i dietkę mam 1g węgli. 2g białka..
w suplemnty chce wlozyc kol 3 tys i miec z glowy najblizsze miesiace
na początek myślę o ubicu sie mocnym zgubieniu kilku kg
i teraz chcialbym zeby mi ktos pomogl jakie cykle po koleji robic co i jak
ja myslalme ze zrobie cos takiego
1 aakg tribulus 6 tygodni
2 kreatyna tylko nie wimem jaka chyba tcm3
i co dalej??co sobie zakupic jak to zrobic??czekam na propozycjie...Pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234866
2g bialka ok, 1g wegla tylko? bezsensu imo, bo albo robic ketogeniczna, albo low carba, a tluszcze?

ja bym uderzyl w aakg i beta alanine, pozniej dolaczym kreatyne

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 469 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9370
dlaczego bez sensu??2 gr na kg masy bialka.1 gram wegli na kg..1 gram tłuszczy na kg.wegle okrojone...co w tym dziwnego widzisz??ja jeszcze nie trenuje na silowni nie buduje miesa tylko staram sie pozbyc fatu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spokojnie, nie ma nic zlego w 1g ww, wazne zeby białko i tłuszcz były na optymalnym poziomie gdzie 2.0 dla białka to minimum tak samo jako 1.0 w tłuszczach

ja osobiscie tez bym połączył krete + beta alanina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402567
davidooo dlaczego uważasz ze tłusze to min 1g skoro to sprawa indywidualna?
tu nie ma co się ograniczać do jakichś wartości max czy min. a ewentualnie przyjąć to za wartości wyjściowe i później odp.tym manipulować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak chcesz mieć dobre libido, dobre samopoczucie, unormowaną gospodarke hormonalną i test pod sufit to 1.0g tłuszczu w proporcji 1;1;1 to minimum, dla większości 1,5g to optimum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402567
ok, tyle ze to nadal będzie sprawa indywidualna, poza tym zależne będzie to tez od celu i rodzaju diety a tu autor za dużo info nie podał poza klikoma cyferkami,
no ale nie ma ci się sprzeczać o to bo to co napisałeś wyżej to fakt a mi chodzi tylko do ograniczania się do max czy min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 469 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9370
to co mam robic teraz??jaka krete mono to juz sobie odpuszcze a wy co o tym myslicie??

Zmieniony przez - jara200 w dniu 2013-09-02 17:47:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
czemu mono sobie odpuścisz????
Z tego co można smiało polecić to np;
kreatyna/bcaa/eaa/zma/beta-alanina/jakaś przed treningówkę jeśli potrzebujesz/kompleks witamin i minerałów/omega3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kontynuowanie ćwiczeń na suplach

Następny temat

DAA a Niepokalanek Zwyczajny i Minisi

WHEY premium