SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

złamany obojczyk

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38
Witam(14 l.). Wczoraj na meczu złamałem obojczyk. W szpitalu nie powiedzieli mi czy jest to złamanie z przemieszczeniem cz też nie. Do tego nawet mi go nie nastawili(tylko załozyli mi gips ). Moje pytanie brzmi czy udać sie ponownie do innego lekarza? prosze o szybką odpowiedź
Zdięcie macie w załączniku.




Zmieniony przez - gekihan w dniu 2012-12-23 19:12:11
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Obojczyk lekarz by Ci nastawiał tylko gdyby wypadł ze stawu.Najwyrażniej masz poobijany obojczyk.Dla szybszej regeneracji lekarze unieruchomili Tobie obojczyk.Reasumując odpoczywaj, jedz produkty bogate w witaminę C, a także kwasy tłuszczowe omega 3(ryby), pij dwie łyżeczki rozpuszczonej żelatyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
jezeli zlamales to na pewni zlozyli go jak zalozyli gips
fotka troche mala, ale nie widac by bylo przemieszczenie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mojemu koledze się stało to samo, miał operacje żeby mu złożyli. teraz nie może ćwiczyć większości partii mięśni na siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34
Witam. Jakos 10 dni temu zlamalam prawy obojczyk . Jestem we wloszech i zalozyli mi takie cos co u nas nazywa sie 8 tylko tyle ze ta moja niby 8 jest w ogole inna niz ta co nakladaja u nas w Polsce. Dzisiaj bylam na wizycie niestet nic mi nie powiedzieli tylko ze mam jutro przyjsc na zdj RTG. Reka juz nie boli tylko przy niektorych czynnosciach ale moge ja podniesc ruszac swobodnie. Spie tylko na plecach. Martwie sie bo mam małą gulke pod skura i nie wiem czy to przypadkiem nie jest odstajaca kosc. Nie wiem co robic lekarz mi powiedzial na poczatku ze jak kosc sie nie zacznie zrastac to czeka mnie operacja nie wiem czy jest to konieczne bo 10 dni to chyba troche za malo. Powiedzcie czy mam wracac do kraju i udac sie do jakiegos specjalisty czy czekac jak to sie dalej potoczy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tatuaż - Utrata Wagi

Następny temat

Problem z zachamowanym wzrostem

WHEY premium