SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

sine ucho

  • Krwiak małżowiny usznej

    Temat
    Sztuki Walki
    PRO

    [...] z tydzień go. Następnie zdjęła ten groszek, szwy i było wszystko okay, wiadomo - deformacja ucha jakaś tam była, grube też było, ale wszystko ładnie wyglądało, nie było ani sine, ani napuchnięte. Minęły 2 tygodnie, wszystko było dobrze (na treningi nie chodzę teraz) i ostatnio kumpel się zapomniał w szkole i ścisnął mi te ucho, lekko, nawet to [...]

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-03-22 22:32:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 4)
  • Ucho

    Temat
    Sztuki Walki

    siema mam pytanie otoz trenuje MT no i ostatnio po treningu zuwazylem ze mam strasznie sine lewe ucho z tylu prawdopodobnie spowodowane przez walke o uchwyt ostatnio czesto jest na treningu mial ktos tak?? pewnie miałto moze napisac czym to smarowac czy moze do lekarza ucho nie jest spuchniete i nie boli cieple jest

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 2947 Data: 2007-10-19 13:15:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kalafior, zgrubienie na uchu

    Temat
    Sztuki Walki

    Witam.Trenuje bjj od jakiegoś czasu. Moje uszy często są narażone na różnego rodzaju otarcia i obicia zreszta sami wiecie jak to wygląda. Dotychczas ucho robiło się tylko sine troche bolało ale jakoś wszystko znikało z czasem. Ostatnio jednak pojawiło się na nim zgrubienie w okolicy wlotu :). Troche to spuchło i przeszkadza mi w spaniu, powoduje [...]

    Odpowiedzi: 34 Ilość wyświetleń: 16167 Data: 2007-02-11 14:05:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • KALAFIORY !!!

    Post
    Sztuki Walki

    a ja mam mały problem: ucho lewo- w czasie sparingów bjj zostało lekko zmiażdżone w czasie trzymania i zrobiło się sine troche.sparowałem reparil gel i nie boli tylko jest lekko opuchnie-bez deformacji ucho prawe-sierp na chrząstkę i boli.ból jest "na dole" ucha na tej chrząstce powyżej miejsca gdzie robi się kolczyk-przy wejściu do [...]

    Odpowiedzi: 343 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-03-25 15:37:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 4)
  • KALAFIORY !!!

    Post
    Sztuki Walki

    Witam, ja tez myslalem (po ponad 1,5roku treningu BJJ),ze kalafiory mnie nie dotycza az do zeszlego tygodnia. Na poczatku ucho bylo lekko sine , bez wylewu krwi pod skore, ale po kolejnych 3 treningach cos sie zaczyna dziac i dlatego lece zaraz do lekarza :) Mi natomiast kalafiorek zaczyna robic sie w dosyc nietypowym - przynajmniej z tego co [...]

    Odpowiedzi: 343 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-01-03 13:34:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 4)
  • Nie ma na dobrą sprawę co wycinać,wygląda w ogóle inaczej,niż u Panów Ucho jest czerwono-sine momentami,nie ma aż takiej wielkiej "guli" i widoczne jest miejsce pęknięcia - to mnie najbardziej dziwi,bo na innych (cudzych) kalafiorach tego nie widziałam. Ale już na wszelki wypadek zagadałam z chłopakami,ściągną mi go w razie czego i w [...]

    Odpowiedzi: 1314 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-11-20 22:22:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 1)
  • KALAFIORY !!!

    Post
    Sztuki Walki

    Ja mam takie właśnie gumowate i mimo że na judo nieraz porządnie oberwałem i ucho było sine. To jednak nigdy nie napuchło. u kobiet jest większy udział tkanki chrzęstnej sprężystej - większa elastyczność - mniejsza podatność na urazy). aha , no dziękuje nie mam pytań , wyszło że mam babskie uszy :)) EDIT: dobra działa , w nicku mam przerwę i [...]

    Odpowiedzi: 343 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-01-20 23:23:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 4)
  • KALAFIORY !!!

    Post
    Sztuki Walki

    [...] stażu :-) To chyba zależy to od ucha. Jak jest bardziej sztywne to się może zrobić. Natomiast jak jest takie "gumowate" %-) to nie powinno. Kiedyś , ktoś mi to na judo powiedział i z tego co obserwowałem to się sprawdza. Ja mam takie właśnie gumowate i mimo że na judo nieraz porządnie oberwałem i ucho było sine. To jednak nigdy nie napuchło.

    Odpowiedzi: 343 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-01-19 00:18:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 4)
  • Historia oraz czym jest Kettlebell

    Post
    Strength & Endurance

    Po prostu Twoje przedramie musi się przyzwyczaić,jak zacząłem się bawić kettlami,to wystarczyło,że robiłem wyciskanie na bary,a na drugi dzień miałem sine przedramie tylko od tego,że kula opierała się na przedramieniu i z tego powodu często przewijałem przez ucho mały ręcznik,żeby mocno nie naciskało na przedramię i po nieco ponad tygodniu [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 8594 Data: 2012-10-19 14:18:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)