SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyrzezbienie ciala po zwalczeniu z otyloscia?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50
witam otoz schudlem do tych wakacji z 30kg i teraz waze z 96-98kg czyli utrzymuje wage =] ale chcialbym sie dowiedziec czy z taka nadwaga bo odchudzalem sie na serce ;p,mozna wyrzezbic cialo?zebyy miec naprzyklad jak tomasz adamek lub andrzej golota?byc silnym?=) czy musze do konca sie odchudzac czyli do 80 kg?=/ mam wzrost 183 i robie codziennie przed spaniem 30x2 pompki :P 40x2 brzuszki przysiady i pajacyki. pije duzo wody,mam rozliczona diete by utrzymywac wlasnie i chodze na plywanie 2x w tygodniu wiec chce w nowym roku pocwiczyc itd =) z gory dzieki za info!

powoli dazmy do osiagniecia celu by pokonac przeszkody i sie nauczyc wszystkiego!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ja bym Ci radził jeszcze sporo schudnąc na pewno siłownia w tym pomoże... owszem jak zgubisz fat to możesz się wyrzeźbić długa droga przed Tobą a zatem powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 730
Bilans kaloryczny powinieneś miec ujemny aby schudnać. Zacznij od diety. Żeby schudnac musisz wykonywać aeroby, a aby byćsilnym musisz cwiczyc.

"Każdy kilogram obywatela z wyższym wykształceniem szczególnym dobrem narodu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50
a co jak jest gosciu z 100kg wazy i cwiczy pare lat i jakos wyglada?mozecie podac przyklady?:P

powoli dazmy do osiagniecia celu by pokonac przeszkody i sie nauczyc wszystkiego!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 730
przykłady czego?

"Każdy kilogram obywatela z wyższym wykształceniem szczególnym dobrem narodu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50
bo widzialem kiedys na silownii takich typow ze byli grubi i napakowani :P mieli bicepsy a klate to mieli pod tluszczem O_O?

powoli dazmy do osiagniecia celu by pokonac przeszkody i sie nauczyc wszystkiego!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 730
robią mase to tak wyglądają

"Każdy kilogram obywatela z wyższym wykształceniem szczególnym dobrem narodu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50
a mozna spalac kalorie w tym czasie budujac miesnie zeby wyszlo na jedno?=) oczywiscie silownia i basen :D bo wiesz ja przez caly czas w walce z otyloscia robilem pompki w domu itd i mam ladne bicepsy nie pokryte tluszczem

Zmieniony przez - Putek47 w dniu 2009-12-20 19:50:10

powoli dazmy do osiagniecia celu by pokonac przeszkody i sie nauczyc wszystkiego!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 730
ech....musisz miec diete o ujemnym bilansie kalorycznym, zeby zrzucic nadmiar kg. Ćwicz swoje na siłowni a bedzie jakis efekt. Zacznij od ulozenia diety.


p.s.
już Ci to pisałem, wyciagnij wnioski

Zmieniony przez - Lecter18 w dniu 2009-12-20 20:30:28

"Każdy kilogram obywatela z wyższym wykształceniem szczególnym dobrem narodu"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW na siłę

Następny temat

Robienie masy a bieganie?

WHEY premium