SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyroznic marka.c !

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7720
bo niektóre rzeczy zrozumiesz z wiekiem
tak juz jest i tego sie nie da zmienic
rozny wiek = rozna perspektywa

alter ego...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
jestem za

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
A kto napisał, że marek jest młody?

A tak przy okazji nadawania bolda markowi, może być zdjąć moda Hubertowi, jakiś czas już się nie udziela, chyba że panują jakieś inne reguły w tym przypadku ...

Zmieniony przez - Charon w dniu 2006-02-27 13:10:52

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Jeśli chodzi o dział Odżywianie to chyba lepsze pytanie: czy Marek jest zainteresowany, czy chce pomóc, poświęcić trochę swojego czasu na udzielanie się? a nie czy zasługuje na pogrubienie... Moim zdaniem tak to trzeba rozpatrywać! jego kwalifikacje, wiedza i doświadczenie nie powinny podlegać dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Uwazam podobnie jak Ellis

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 417 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2716
marek.c wyskoczyl na to forum jak krolik z kapelusza i to akurat w tym momencie, kiedy sytuacja sklepow pod dworcem cenrealnym jest bardzo niepewna, kiedy pojawilo sie mase nowych punktow, kiedy okazalo sie, ze kilka projektow mu nie wypalilo. mowi otwarcie o przygodzie z aas, o tym, ze bral, pisze ladne elaboraty, podaje pomocna dlon bioracym. zaraz sie zacznie pisanie co jest dobrym towarem a co wy***ka. a nastepny krok, to gdzie kupic
ma duzo wiedze, to fakt.
odnioslem jednak inne wrazenie, na pewno naraze sie na krytyke, ale to moje zdanie.
wydaje mi sie, ze takie nagle pojawienie sie na tym forum moze byc proba reklamy swojej osoby i sciagniecia klienteli. ale nie do zakupow suplementow

Woznica
Lepiej na koźle, niż pod wozem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23820
a co w tym zlego??

niewiem jakie byly intencje ale napewno lepiej isc do fachowca niz do turow ktorzy w zyciu sztangi na oczy nie widzieli

wlasciwie to trafiles kula w plot, nigdy niebralem niczego niedozwolonego ale potrafie sobie wyobrazic ze gdybym bral to chcialbym porady od autorytetu w tej sprawie a nie 25karka ktory zjadl wiadro sterydow i tylko dlatego uwaza sie za fachowca

w dodatku jest mozna rzec 'osoba publiczna' wiec niepozwoli sobie na walki na towarze

ale to tylko moje dywagacje niemajace nic wspolnego z rzeczywistoscia, nieznam marka.c, nigdy go w zyciu na oczy niewidzialem i niemam bladego pojecia czym sie czyms takim zajmuje czy nie

SAMSUNG ML-3561N A4 USB - 1500zł

Drukarka laserowa, mega wydajna do zastosowań biurowych.

Nowa, nieużywana!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
woznica masz dowody czy to pomowienia bo jesli to drugie to odpoczywasz od forum z mojej reki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
to kolejna proba walki warszawskich sklepow o klienta (tekst Pana woznicy), wiec takie pranie brudow nie mozna tolerowac

Pozdrawiam
GÓRAL

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Reconpl, za co ban ?

Następny temat

Dzial "Trening"

WHEY premium