SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

orginalny dres Marka Paczow

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
Witam Państwa!
Nie chcę zaśmiecać waszego forum, ale nie wiem gdzie mogę umieścić tę informację więc daję ją w tym dziale. Proszę o pomoc

Jestem wolontariuszką Fundacji Mam Marzenie, fundacji zajmującej się spełnianiem marzeń dzieci chorujących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność chcemy dostarczyć chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość. Więcej o naszej fundacji na www.mammarzenie.org 
Udało nam się zdobyć dres Pana Marka Paczkow gdy prowadził warsztaty w Gorzowie WLKP właśnie z dyscypliny SUMO, dresy te umieszczone zostały na aukcji charytatywnej z której dochód zostanie przeznaczony na spełnianie marzeń chorych dzieci. To jest link aukcji:http://www.allegro.pl/item509198540_fmm_charytatywna_marek_paczkow_dres_z_autograf.html

Zwracam się do Państwa o pomoc w rozpropagowaniu wśrod fanów SUMO informacj o przeprowadzanej przez nas aukcji,
Zależy nam na tym, aby dres ten trafił do największych fanów SUMO, którzy chcieliby włączyć się w misję spełniania marzeń.
Z pozdrowieniami
Joanna i Przemek Mielcarek
Wolontariusze Gorzowskiego Oddziału Fundacji Mam Marzenie
tel. kontaktowy 691568759
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
w ilu działach został taki temat umieszczony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
W dwóch działach, z czego jeden został usunięty.
Mam nadzieję, że właczycie sie w akcję.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
U nas za dużo osob od sumo to raczej nie ma,
niech ktorys z moderatorów ewentualnie przeniesienie ten temat do bardziej odpowiedniego działu.
Czy się ludzie włączą ,to nie potrafię powiedzieć, ale podobnych tematów było juz kilka i zawsze mniejszy/wiekszy odzew był.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
A wiesz może czy są jakieś fora równie wielkie jak wasze dotyczące SUMO?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
To jest największe , więc watpie.
prosze uzyc google ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

>>> ZGŁOŚ NARUSZENIE REGULAMINU <<<

Następny temat

Kilka pytań

WHEY premium