SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyniki do konsultacji wysoka prolka i estro po npp

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3137

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4066
czy skoro estro ma kolega na tym poziomie to na pewno master to fake? jak to powinno wygladac zeby wnosic o dobrej jakosci soku? pytam z ciekawosci, bo sam mam zamiar niebawem wrzucic masteron a nie wyobrazam sobie miec tam propa, chyba by mnie ch** strzelil
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 103 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1044
Ta witaminka b6 przy moich wynikach cos mi pomoze? Jesli tak to ile jej lykac? I przez ile czasu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no b6 jednym pomaga innym nie (mi nie) no kolo 500mg ed, castagnus też z herbapolu jest ziołowy na zbicie prl. Ale pod pytaj znajomych bo bromo prawie każdy dil ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
zioekt
wnc niech chłopak przeczyta tamto ale pyta tu, bo my teraz może i wiemy że to jego temat i jego ankieta, ale rano mody wstanią i będzie że bez ankiety rozmowy o dawkowaniu, to tak na marginesie.


zioekt spoko skopiuje tam jego ankietę tu ma autor temat wszystkich hormonów,i temat ogólny rzeczywiście niech tu pyta.
W tamtym temacie dodatkowo rozpisałem dawkowanie, plus minus aby ludzie wiedzieli jak dawkować.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale fronty zależą od aktualnego poziomu hormonów, więc te ogólne dawki mogą się sprawdzić jak już się zbije do pożądanego poziomu hormon. Tu chłopak ma nisko prl,ale jak ktoś ma 4x normę to już te ogólne dawki się nie sprawdzą w taki sam sposób na początku.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Oczywiście nie mamy dawki uniwersalnej zarówno IA jak dawek inhibitorów prolaktyny, druga sprawa znam osoby które biorą exe 25mg eod mnie przy tej dawce by stawy powykręcało. inni tak biorą do 400mg testa. Ja przy 750mg testa potrzebuję małą dawkę exe 12,5mg e4d i trzymam estrogen w ryzach na dawce 250-350mg czasami wcale nie dawałem exe, znam te zosobę co nie toleruje exe a dużo lepiej toleruje arimidex. Przy wysokiej prolaktynie można zastosować front, dużo też ależy od skali prl czy co leci na cyklu po dece dałbym inhibitor prolaktyny co najmniej kilka tygodni dłużej.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 103 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1044
Dzieki Panowie postaram sie zalatwic cabaster a jak nie pomysle o aptece i lekazu. Sogi juz polecialy Ciekawi mnie rowniez pytanie WOJTASA213 ktore jest powyzej bo jezeli ten Master z Nordic Pharmacy to fejk to pier...le w niego inwestowac bo "pare" pln-ow mnie to kosztuje a prop taniej wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 103 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1044
Witam, Panowie podbijam temat mam problem z organizacja cabasteru ktos cos podpowie
pewnego??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w aptece dostinex ta sama substancja czynna co caba, a le pieruńsko drogi, norprolak i bromergon ( ), ewentualnie b6 500mg ed + castagnus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
johan4891
Witam, Panowie podbijam temat mam problem z organizacja cabasteru ktos cos podpowie
pewnego??



Poproś lekarza o norprolac 75mg dawki dzielisz na 1/3 tabletki czyli 25mg na końcu na 1/4 tabletki i masz na około 100dni kuracji a cena połowę tak jak dostinexu. Na libido jak dla mnie lepszy niż dostinex, bez sidowy jak dostinex.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po testo - prawie 2 lata

Następny temat

Heparegen.

forma lato