SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyniki badań wątroby -prosze o opinie ekspertów

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35056




witam

robiłem pare dni temu badania wątroby oraz morfologie wyniki te konsultowałem z lekarzem pierwszego kontaktu stwierdził on że wyniki badania wątroby są zawyżone i że bardzo prawdopodobne że wątroba została uszkodzona przez sterydy poniżej wklejam całe badanie i proszę o opinie osób kompetentnych

Zmieniony przez - maniak89 w dniu 2009-09-10 19:12:25
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699767
zmien lekarza , wyniki dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2770
Wyniki powyżej normy. Chyba widać czarno na białym nawet strzałki są. Na samej górze masz ALT , AST. Te dwa wyniki sa mianem aktualnego stanu rozpadu hepatocytów (innych komórek też tak między Bogiem a prawdą) a nie stanu wcześniejszego czy stanu który nastąpi. Obrazują dokładnie co w tej chwili dzieje się z wątrobą. Skoro są podwyższone to znaczy że coś się dzieje. Nie są to jakieś wyniki szokujące ale w normie to też zdecydowanie się nie mieszczą. Jeśli nie piłeś w ciągu ostatnich 2 tygodni i nie brałeś to zgłoś się do poradni chorób zakaźnych w celu dalszego postępowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35056
wyniki jak na razie konsultowałem z lekarzem pierwszego kontaktu dostałem skierowanie na usg jamy brzuszne i na dodatkowe badanie krwi na poziom białka stałego i bilirubine

lekarz kazała mi brać essentiale forte
biorę również heparegen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2770
Brawo. Tym bardziej lekarza zmieniać nie należy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 838 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37787
z ta poradnia chorób zakaźnych chyba przesadziles, bierz to co zalecil lekarz i powtorz wyniki za kilka miesiecy takie jest moje zdanie

Dwie najlepsze chwile w życiu ?- początek orgazmu i koniec srania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2770
Szukajcie a znajdziecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699767
Tachon widziałeś wyniki prób wątrobowych osób stosujących SAA?
jego akurat są bardzo dobre
jeszcze jedno -na minimalne podwyższenie tych wyników wpływ mógł mieć sam trening siłowy
w poradni zakaźnej to mają poważniejsze sprawy
dwa tygodnie na heparegenie i wyniki będziesz miał idealne
zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2770
Tak tylko on skończył miesiąc temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Może nie jestem do końca w temacie, bo nie zna autora tematu, wiec nie wiem czy brał SA czy nie.
Natomiast co do badań to taj jak Flex napisał nie są one jakoś szczególnie podwyzszone i wpływ na nie może mieć nawet trening dzień wczesniej. Jednak nalezy poszukać przyczyny takiego stanu, leki (SA), alkohol, kiepskie żarcie itp. Oczywiście jeżeli kolega nie był dzień wcześniej na pakerni.Jeżeli tu jest problem wystarczy to wyeliminować i właczyć leki typu Esseliv (Essentale), Liv 52 itp.
Działanie lekarza, że chce dmuchać na zimno bardzo pozytywne.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699767
akurat autora tematu kojarzę z działu doping,stąd moja wypowiedź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bol stopy

Następny temat

PheoniX tatoo

WHEY premium