SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyjazd z Uk a niewazny dowód

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17049

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam ! Za tydzien wracam z laska do Pl na urlop i okazalo sie ,ze jej dowód wyglasl pare dni temu (miala tymczasowy , na 5 lat i kompletnie to przeoczyla) .Wracamy promem ,linia NORFOLKINE. Jest szansa tak przejechac i wyjechaz z UK ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Nie sadze by ktokolwiek na granicy UK zwrocil na to uwage ale sugeruje by "laska" zalatwila sobie nowy dowod podczas pobytu w PL. Notabene nikt nie moze ci zabronic powrotu do Polski nawet jezeli paszport stracil waznosc
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
j/w do kraju mozesz wjechac na niewaznym dokumencie, w druga strone juz nie, wiec niech sobie wyrobi ten dowod w trybie pilnym bedziecie w pl
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Zmien laske na taka z dobrym dowodem.
1

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe tera to za pozno
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
heheh Albo dowod tymczasowy z ambasady ja mialem taka sama akcje(tyle ze moja nie miala jakiego kolwiek dokumentu) i ledwo sie ta misja udala ....

Ale mysle ze spokojnie to przejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 331
Nie masz sie czym martwic! Mialem taki sam przypadek, a do tego moj dowod byl polamany:] na granicy angielsko-francuskiej nikt nawet tego nie sprawdza (chyba sa zadowoleni ze tylu Polakow stad ucieka:P). Dopiero po wjezdzie do Polski zatrzymala nas polska straz graniczna w celu sprawdzenia dokumentow, ale poszlo bardzo gladko, jak cos to mow, ze jedziecie po odbior nowego! a swoja droga to wspolczuje ponad 20 godzinnej jazdy w autobusie:) coz, czasem tak trzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15930
jw...do swojego kraju nawet na niewaznym juz dokumencie wrocisz zawsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 0 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3
Witam.
Odgrzeje temat bo jestem w kropce.
Musze wyjechac do pl (wrocic), nawet zaklepalem juz bilet. Niestety paszport zagina dawno temu (zglaszane na policje) a dowod mi sie przedawnil 4 miesiace temu.
Wyrobienie tymczasowego paszportu w ambasadzie zajmie mi 2 miesiace (slownie DWA MIESIACE, czekanie na spotkanie miesiac i wyrobienie 3-4 tygodnie).

Jakie mam szanse na lotnisku z nie aktualnym dowodem? Oprocz tego mam prawko...
Kochana polska biurokracja....
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 613 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26290
nie chce robić nowego tematu to też się dopiszę, a więc chodzi o to że mój dowód jest ważny jeszcze parę lat ale w styczniu się wymeldowałem ze stałego miejsca zamieszkania (obecnie nie jestem w ogóle zameldowany w Polsce, mieszkam w UK) i przy wymeldowaniu babka w urzędzie powiedziała mi że dowód traci ważność 3 m-ce po wymeldowaniu i teraz czy to prawda czy zwykła ściema i nie ma się co przejmować? bo jadę na święta i za huya nie chciałbym utknąć w Polsce na dłużej....
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5423 Napisanych postów 15449 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388618
z tym wymelodwaniem i data waznosci to zwykla sciema, nie masz sie czym przejmowac.
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jakby ktoś chciał wracać

Następny temat

hurtownie

WHEY premium