SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyjazd do uk

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niech jedzie. sam musi sprawdzic i zadecydowac czy da rade tam cale zycie :) ja bylem 6 lat - wystarczy - teraz raz do roku jade do kumpli jako turysta a te 1700f to nie tak duzo ani nie malo ja zarabialem tyle 3 lata temu w uk i bylo calkiem dobrze ale nie bylem w Londynie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 929 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10694
byczek83
niech jedzie. sam musi sprawdzic i zadecydowac czy da rade tam cale zycie :) ja bylem 6 lat - wystarczy - teraz raz do roku jade do kumpli jako turysta a te 1700f to nie tak duzo ani nie malo ja zarabialem tyle 3 lata temu w uk i bylo calkiem dobrze ale nie bylem w Londynie

To co w Polsce robisz,ze Cie stac raz w roku wyjechac na wakacje za granice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23893
Wole recesję w Uk niż dobrobyt w Polsce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 929 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10694
W Angli oprocz kasy nie ma nic fajnego. Tam nawet jak jest kasa to jest choojowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23893
Jak nie ma?! Sory zaczyna sie mój ulubiony film Londynczycy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 510 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2652
musclework
dobrobyt w Polsce
?? nie zaznalem

ładuj aż kark wejdzie ci w ramiona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
shogun masz racje
nawet na spacer nie ma gdzie wyjsc chyba ze do centrum handlowego
jednym sie podoba innym nie - jedni jakos dali rade w Pl inni za granica licza funty -- tak bylo jest i bedzie
ale wkurfiaja mnie takie paniska co w uk wpierdzielaja makaron z ketchupem cisna nadgodzin ile sie da a pozniej przyjazd do Polski iiii ? zaczyna sie chamstwo i pokazywanie kto jest gora i panem - akurat pracuje w takiej branzy ze mam doskonaly kontakt z ludzmi , masa ludzi i widze co sie dzieje ,a z drugiej strony widzialem tez co bylo w uk - mieszkaja w chatach po 10 osob gdzie do lazienki nie ma jak wejsc na papier toaletowy sie nie zloza bo twierdza ze takie rzeczy zalatwiaja w pracy
mozna by pisac i pisac
oczywiscie nie wszyscy sa tacy jak wyzej napisalem ale wiekszosc - zreszta co sie dziwic skoro 90% to byly kryminal ludzie co nie maja czego szukac w Polsce bo nikt juz ich nie chce z brudymi papierami ..

ale fakt ! tam zyje sie latwiej stac cie na wyjazd 3x do roku a nie raz ! ha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20370
zobaczymy jak to będzie , aby było choć trochę lepiej niż tu
u nas nawet jak bym chciał zapewnić jako taki dobrobyt rodzinie bo dla nich to wszystko robię zap*****lając od rana do wieczora to i tak się nie da , i będzie jeszcze gorzej
dobra pozdro Panowie

dzikuje za pomoc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10123
byczek "kryminal" predzej ci pomoże i sie podzieli niz taki ziep po technikum samochodowym ze swoja lalka co smigaja w kurtkach narciarach z tk-maxa i z plecaczkami(na chooj im zawsze plecak) i ciulaja na paska 1.9TDI zeby sie fraterowac na NK albo faceboku-zenada
A jak ktoś ma pasje i ćwiczy i do tego ma np.o kooorva tatuaż!! to przez takich ludkow śmiesznych w wiekszosci z głębokiej prowincji oceniny jest jako ”kryminał”bo się filmów naogladali i wiedza jak wygląda bandzior , chooj z nimi ,lepszy jeden normalny chłop co siedział niż 15 lamusow
Reszta się zgadza ,Polacy w uk są tacy ze jak by gowno było coś warte to by dupska sobie pozaszywali,ale tez nie wszyscy
To jest temat rzeka i nie na to forum .pzdr

Zmieniony przez - barykukurydza w dniu 2012-07-17 14:13:03

zwyciestwo jest wazne,ale wazniejszy jest udzial z walce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15272
musclework
mnie to kosztowało pare Metek 3h rewizji osobista skan wszystkiego z auta i 1 tys euro

Ale chyba nie dostałeś tej kary za posiadanie strzykawek i igieł ?

Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze miał jakieś problemy za przewożenie strzykawek i igieł , bo przecież nie jest to towar zakazany. Co innego lecąc samolotem.

CO MNIE NIE ZALEJE TO MNIE WZMOCNI

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl na dianabolu

Następny temat

większe dawki koksu, a blok

WHEY premium