SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyjazd do uk

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20370
witam Panowie
tydzień temu dowiedziałem się że za nie cały miesiąc wyjeżdżam do pracy do londynu i nie wiem co mam ze sobą zrobić a jestem już ~ roku na teściu i nie wiem taraz przez pare tyg na pewno nie zdąrze z odblokiem a jak to wygląda sprawa z przewiezieniem małej ilości towaru dla siebie a będę jechał autem , sprawdzają jakoś często bagaże czy coś takiego??
a najlepiej żebym znał kogoś na miejscu w londynie..
pozdro

dzikuje za pomoc

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20370
witam Panowie jest jakiś dobry człowiek z okolic hunslow?:)

Zmieniony przez - -spartan- w dniu 2012-08-01 21:59:22

dzikuje za pomoc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14911
na kazdej pakerni sie znajdzie kto ma sok.zero problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
z przewozem na wlasny uzytek nie ma problemu, w UK posiadanie na wlasny uzytek jest legalne i dozwolone

Zmieniony przez - maximusxxx w dniu 2012-07-02 21:20:34

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
jw

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2397
Towaru Ci u nas dostatek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kupisz tu wszystko na silowni jw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 444 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32104
ja tam kiedyś jak leciałem do UK normalnie w podręcznym miałem i nic nie mówili ;)

.i.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kupisz tylko w F - wiec przelicznik jest troche inny . poki nie zaczniesz zarabiac to moze byc za drogo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
ta i na dzien dobry zostanie wyj**any szczegolnie w londynie gdzie sobie wolaja ceny z kosmosu jedziesz autem biersz sobie spokojnie tylko igiel nie wiez i strzykawek

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20370
spoko to już wiem co zrobie
dzięki Panowie

dzikuje za pomoc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23893
Jakie z kosmosu ,społeczeństwo trochę zamozniesze a zalać marca Amg zamiast passata dlatego ta mała różnica:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl na dianabolu

Następny temat

większe dawki koksu, a blok

WHEY premium