SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wy***ki eap??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 340 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16604
A ja waliłem cyklo+wino oral+dura wszysko z eap.I powiem ze tego dura to tylko robia mi sie stany zapalne w miejcu iniekcji a ogólnie bida chociaz winstrol czuś dobrze.Cylko to chyab sam eneta. bo tescia to poczułem w 2-3tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
widać że człowiek praktykujący pisze
dzieki za uwagi

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
Ziki ja bilem propa z dura i fakt ze na cyklu faja up non stop ale po cyklu byla masakra. Wez najpierw sam sprobuj a pozniej ocen bo narazie twoje wypowiedzi sa oparte na domniemaniach. Ja sprobowalem i odemnie duzy + dla tych srodkow.

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
ja rowniez z poprzedniego cyklu na durze i propie z eapu jestem zadowolony,mam nadzieje ze na tym bedzie rownie dobrze( dawki 100% w gore do***alem )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
ludzie maja stany zapalne, bol po iniekcji, cos nie dziala, po nandrolonie poped wzrasta, a osoby chwalace eap maja sie super
dziwne to jest
ktos dokonal dobrego wyboru i zwerbowal zachwalaczy z kamienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
kooks czytac umiesz? pisalem o znajomym co bral npp. z eapu...kiedys bral apteczny stuff superki i dobrze wie jak na nia reaguje i jak powinien reagowac...a wiec...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
oryg superka - to był stuff

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
rozmarzyles sie

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
hehe na tym npp + metajelfa osiagnałem max w wyciskaniu,a to bylo prawie 2 lata temu..

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
a juz myslalem maniac ze jestes juz grzecznym uzytkownikiem bo nie widzialem cie dawno ale widze ze ty swoje dalej...........

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Efedryna

Następny temat

i co dalej mam zrobic ??

WHEY premium