SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wpływ sterydów na zdolności interpersonalne

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Hehe, chudzina oczywiscie doradzil w swoim prywatnym interesie ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2805 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41481
a ja jeszcze dodam ze jak ktos mial kolege co jeszcze nie pakowal i wazyl 60kg a jak sie rozrosl i wazy te 100kg to moze mu sie wydawac ze kolega jest zamulony/bardziej poryty/pustak ale tylko daltego ze takim osobom ludzie sie bardziej przygladaja bo wyrozniaja sie z tlumu, jak by dobrze zaobserwowac zwyklego zjadacza chleba to tez by mozna bylo zauwarzyc ze jest taki a nie inny

jestem chory na glowe
i nic za to nie moge
ze diabel jest w mojej glowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak wyzej. Testosteron jest Bogiem. Tyle ze u niektorych ludzi (sporadyczne przypadki), ogromny poziom testa moze ujawniac pewne cechy, ktore by nie wyszly, tak normalnie, same z siebie. Tak samo jak z alkoholem czy narkotykami, ludzie maja w sobie rozne rzeczy o ktorych nie maja pojecia i wychodza one dopiero po zazyciu/wypiciu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14070
może poprostu ma depreche ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24015
Human7 dobrze gadasz
Roznie ludzie reaguja na dana substancje .Jeden zachowuje sie normalnie jest swiadomy tego co wyczynia zas drugi wpada w taki trans nie wie co sie dzieje i nie jestes mu w stanie tego uswiadomic
pisze to na podstawie ludzi ktorych znam i wiem jak zachowywali sie przed zazyciem srodka jak i po, nie mowie tu tylko o Saa ale o alko rowniez i innych uzywkach ale tu jest mowa o sterydach .
Wracajac do pytania autora mysle ze po testosteronie czlowiek jest bardziej przebojowy ma wieksze poczucie wartosci a co za tym idzie wieksza pewnosc siebie i zwiekszenie walorow interpersonalnych

Niebój sięZyciaUwierz ze zycie jestWarte tego aby jePrzeżyć a twojaWiara cię w tymUmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 269 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27713
Ja uwazam ze nie ma to znaczenia bo jesli przed zazyciem owego srodka ktos byl glupi to nadal bedzie jezeli byl madry to madry pozostanie. Z reguły jest ze to ludzie otaczajacy czlowieka zazywajacego jakis srodek przypisuja mu pewne cechy , jak np ktos sie zdenerwuje w okreslonej sytuacji to jego koledzy bliscy powiedza mu widzisz to po tych sterydach , lecz jesli by nie wiedzieli ze czlowiek ten przyjmuje jakis srodek powiedzieli by mu spokojnie opanuj sie lub by nawet nie zwrocili by na to uwagii.Wiadomo ze z niczym nie nazlezy przesadzac ale nie uwazam zey tesc mial zmienial czlowieka to on kreuje prawdziwego mezczyzne z chlopca i wtedy zauwazamy roznice a zdolonsci interpersonalne zdobywa sie na drodze nauki , poswiecenia, chceci, zaangazowania i raczej sie ich nie traci, przykladem moga byc oczytani , madzrzy alkoholicy ale o alko tu nie mowimy. Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 332 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3333
A ja jestem zdania że koks jednak zamula.
Ja podczas cyklu mam problemy z pamięcią i znajomi zauważają kiedy jestem na cyklu bo zupełnie inaczej się zachowuje dość często się potrafię zakręcić i "zawiesić"...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4528
To na koniec podsumuje, praktycznie tylko jedna osoba zgłasza działania negatywne w tej kwestii, kilka notuje wręcz polepszenie zdolności interpersonalnych, reszta milczy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mysle że jak ci sie chce wziąć dupe z którą gadasz i ją zerżnąć i świeci ci sie to w twoich oczach to zdecydowany plus bo też byś chciał widzieć w oczach dup ze na ciebie leca no chyba że są brzydkie jak psi ****
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 904 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43576
u mnie prawie same plusy, pewność siebie, motywacja do działania, regeneracja psychiczna przyspieszona tak, jak fizyczna, wyostrzona koncentracja, zdolności interpersonalne na pewno na plus, większa pewność siebie w kontaktach z ludźmi, poczucie przewagi nad innymi mężczyznami, ogromna (i bardzo skuteczna) pewność siebie w kontaktach z kobietami

trudno powiedzieć, czy to bezpośrednie skutki działania testosteronu, czy też wpływ pośredni, czyli sukcesy w sporcie (wiadomo) i np w pracy (mniej snu potrzeba - więcej jestem w stanie zrobić w skali miesiąca) wywołują ww. efekty w relacjach interpersonalnych

a później clom i tkliwość non toper , niezdecydowanie i takie tam

mam jeszcze wrażenie, że test wpływa na pamięć krótkotrwałą, ale na razie mam zbyt mało spostrzeżeń, żeby o tym coś pisać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2x meta +enan

Następny temat

Pomoc w odblokowaniu

WHEY premium