SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wozki widlowe

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ile trwa kurs dni
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
zależy od kursu i organizatora pytaj w konkretnym miejscu

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 321 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10991
Ja robiłem dwa dni. Koszt 500 zł. Zależy czy chcesz się nauczyć jeździć ,czy potrzebujesz papieru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18
odgrzebuję temat bo sam jestem zainteresowany - co z tymi kursami? bo mi się fucha kroi i musiałbym szybko zrobić taki kurs w Warszawie i może tu ktoś ma coś sprawdzonego? tak będzie najszybciej chyba ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 30
Jak ja robiłem kurs na wózek to zajęło mi to kilka dni. Kurs wykupiłem sobie w Centrum Szkolenia Lektor i jak już się zapisałem, to się okazało, że mają kilka swoich wózków na miejscu i że bardzo łatwo się dogadać co do godzin – niema sztywnych ram czasowych. To we wtorek 3h, a w środę 2, a że mi szło dobrze to jedną godzinę mniej jeździłem :D Na teorii była spora frekwencja, natomiast praktyka była już bardziej indywidualna:) Ogólnie to jestem zadowolony bo cena dobra i nie trwało to jakoś długo, a papiery dostałem błyskawicznie!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metaxon 10

Następny temat

zawody odwodnienie

WHEY premium