SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wodka

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile kcal ma 100 ml czystej wodki?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Jeśli boisz się że przytyjesz po wódce to lepiej nie pij Chociaż więcej prawdopodobne że waga spadnie po piciu wódki ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 616
175
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Wóda doskonały środek redukujący mięśnie przy jednoczesnym zostawieniu tłuszczu. Super działa w tej kwestii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 262 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1319
oj ale dobra, raz na jakiś czas można, nie zaszkodzi, w końcu nie żyje się tylko treningiem i życiem na diecie, ludzie, ogarnijcie..

wódka jeśli już to czysta, uważaj na soki i przekąski, bo przez nie w większości się tyje, a nie przez sam alkohol.

wszystko w Twoich rękach!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 616
Jego wybór. Tak poza tym g**** prawda, alkohol nie zabija mięśni, tylko kac i jego skutki. Pzykład ? Arnold.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Ty CougRpl możesz co najwyżej kwas chlebowy wypić tam 0.5% alkoholu krzywdy Ci nie zrobi. exiables, zgadzam się z Tobą bo akurat skończyłem studia i mieszkałem w akademiku ciężko było odmówić alkoholu i imprezy dlatego nauczyłem się z tym sobie "radzić" ale fakt faktem, że skutecznie blokuje postępy ;).

Jak już ktoś chce pić to mam masę patentów na osłabienie skutków picia ;).

Zmieniony przez - konar128 w dniu 2014-07-11 22:28:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 262 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1319
Konar jak dobrze się rozumiemy, ja właśnie studiuję ;p
możesz podzielić się swoimi sposobami :p

wszystko w Twoich rękach!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
1. Popijaj wodą mineralną z sokiem z cytrny(tak normalnie weź pół / całą cytryne i wyciśnij do np. kufla litrowego, albo i 2). Dobra zapoja, bez cukru i do tego witamina C idealnie działa.
2. Przed położeniem się spać wypij kufel cały wody mineralnej, na mnie to bardzo dobrze działa rano jest lżej.
3. Nauczyłem się pić 2 łyżki białka i 1 gainera podczas zakrapianej biby wiele osób sprawdziło to ze mną niektórzy niestety nie poradzili sobie z tym potem na mnie działa świetnie i nie chce mi się jeść jakiegoś frytokebaba z resztą ekipy po baletach
4. Przed piciem witaminy, podczas picia witaminy (magnez, wapń) albo po prostu 2kc też działa :).
5. Jak idziesz na wesele albo coś takiego to jedz do picia i tańcz jakoś potem lżej jest
6. Jak sobie coś przypomnę to jeszcze dopisze :D.

Zmieniony przez - konar128 w dniu 2014-07-12 18:11:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 262 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1319
a to, że dużo dużo wody mineralnej to wiem, zresztą w ciągu całego dnia najlepiej jak najwięcej się nawadniać, jak wiemy, że będzie alkohol, i przed snem, ale to chyba każdego wtedy suszy ;D
ja z cytryną nie próbowałam, za to brałam witaminę C, ale to ten sam wpływ ma ;p
a i tańczenie też przetestowałam, bo ruch lepiej wpływa, wtedy nie czuje się tego alkoholu tak ;p
ja mogę dodać jeszcze, że powietrze, dobrze wyjść na dwór co jakiś czas ;)

w tej kwestii nie mam dużej wiedzy, a głowę też mam słabą, także każda rada na wagę złota ;D

wszystko w Twoich rękach!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
a jeszcze dwie rady
7, Na akademickie imprezy najlepiej się spóźnić godzinkę dwie wtedy mniej wypijemy bo czasem włączane jest F16 więc jest nawet szansa, że chłopaki się pokończą :D.
8. Przed piciem ok godzinki półtorej wypij piwko / 50siątke enzymy rozkładające alkohol będą czekać ;).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odszkodowania w zus

Następny temat

Plan ogólnorozwojowy do oceny

WHEY premium