SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

winstrol do omki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Aminotransferazy beda za***iscie podwyzszone, ot co bedzie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1808
dobra odradziliscie mi winstrol skoda watroby. a co radzicie na zmniejszenie spadkow? myslalem o kreatynie monohydracie co wy na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Obowiazkowo,
dobry odblok i kreatynka

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1808
to kiedy zaczac brac kreatyne w czasie odbloku? odblok zaczynam 3 tygodnie od ostatniej injekcji. i jako dawkie creatyn? i jak dlugo ja ciagnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1808
odpowie mi ktos? kiedy mam zaczac brac kreatyne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 95141 Napisanych postów 365346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1671645
kretke zacznij brać w ost tyg cyklu standartowo 5-6 tyg potem bym przeskoczył na glutamine poza tym bcaa cały czas

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1808
dzieki lodzianin o to mi wlasnie chodzilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1808
Jeszcze jedno pytanie jako kreatyne kupic? slyszalem ze monohydrat najlepszy na zejscie z cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 676 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3152
no mono jest ok

Fajny nick "kokskarol"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1808
spieszylem sie kiedy zakladalem konto i niemialem czasu nic innego wymyslic stad ten nick. A jaka dawka najlepsza waszym zdaniem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antykatabolik -meta?

Następny temat

Nie jak leczyc ale zapobiec - trądzik

forma lato