SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wino

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 266 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6909
banan a skąd ty to wiesz robiłeś badania na stężenie testosteronu po cyklu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha nie napisaliście jeszcze w jakich dawkach clomid i jak długo brać


Darkman X
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1120 Wiek 109 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17910
a jak bedzie wygladal cykl ?
mysle ze 10 tabsow i tak starczy po 1 dziennie


Zmieniony przez - banann w dniu 2003-05-19 20:24:07

Pozdrawiam
banann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
ower: powiem Ci jedno w dupie byles gowno widziales ,zdaje mi sie ze osoby biorace koksy uwazaja sie za osoby twarde i mocne psychicznie ,a nie ****a cioty ktore bedzie bolal tylek ,lydka ,bark czy***** go wie co ,po injekcji. A co do opuchniecia miesnia po injekcji winstrolem to PRAWDA a nie ekspercie od 7 bolesci "bzdura" jak wyzej pisalem ,nie masz zielonego pojecia o dopingu. Reszcie odpisze jutro bo jestem zmeczony treningiem i ide spac ,NARA

:) Pozdrawiam ! :)

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 266 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6909
po co te nerwy ,widze nastepny zakompleksiony żenada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cykl chyba będzie taki: co 2 dzień 50 mg i tak przez 5-6 tygodni

Darkman X
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
..DMX ..ja bym dodał do tego Wina 15 strzałów Teścia Propionat ...teść nie jest drogi (w Białymstoku cena ok.60 PLN za 10 strzałów Ruskiego Propionatu)...do wina jak znalazł :)

Nic co obce ,ludzkie mi nie jest :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem kozik,że masa po samym winie nie bardzo pójdzie, ale koleś chce złapać tylko trochę beztłuszczowej i siły, bo w sumie już dosyć tęgo wygląda

Darkman X
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Wyjaśnijcie mi po co truć się clomidem po cyklu z wina, jeżeli wino nie blokuje produkcji własnego testosteronu?

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dmx , ale propionat nie ciagnie wody,jest skuteczny w dzialaniu z Winem ..samopoczucie jest lepsze co idzie w parze z "dobrym" nastawieniem na terningach oraz wzrasta siła ...

Nic co obce ,ludzkie mi nie jest :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TAK TO WYGLĄDA

Następny temat

t3

WHEY premium