SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

winko + test. propenicum

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
wzial niby duzo a jakos*****owo mu poszlo patrzac na fotki

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
Jest duża różnica między wziąć a wziąć i wypracować. Sztuką nie jest wziąć tylko utrzymać mięśne.O czym poznaje się prawdziwego kulturyste, a no po tym że trzyma mniej więcej podobny poziom rzez długi czas(nie ma drastycznych spadków jake maja sezonowcy)

Roman666

Roman666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fotki sa po zatruciu zoladkowym... zreszta ja nie jestem jakims maniakiem silki,pale duzo bitu i duzo chleje...zdemaskowalisice mnie jestem cpunem i alkocholikiem ktory od czasu do czasu za***ie omke i mieta...

gdy zawiodl kolega to...
GO ***AĆ!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i nigdzie nie pisalem ze jestem wielki... a co bralem to wiem wiec nie ******lcie mi ze nic nie bralem bo chcialbym zeby tak bylo... przynajmniej nie jestem zakompleksionym koksiarzem,jestescie cwani to sami pokazcie jak wygladcie!!! a jezeli chodzi o picie czy palenie to wysiadacie przy mnie po 20min... wole sie bawic niz sie przejmowac! ,,nie pije bo mi spadnie nie ruchne laski bo mi spadnie nie zapale bo mi spadnie...." robicie z siebie przemadrzalych kalekow a ja wypowiadam sie tylko na temat srodkwo ktore bralem... hehh i bawi mnie wasza nagonka na mnie heheh

gdy zawiodl kolega to...
GO ***AĆ!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
JAk Ci się tu ne odoba to wyp*****laj To forum nie jest dla takich jak Ty

Roman666

Roman666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
beaST A MOJA WYPOIWEDZ WYGLADALA TAK ,,metki ojciec nie ma sensu brac mniej niz 3tab dziennie,bo ma bardzo krotki okres poltrwania i zeby utrzymac stale stezenie musisz brac minimum 3 razy dziennie... i najlepjej budzic sie raz w nocy o kolo 12 i mietka sie bierze po posilku a nie przed!! TA IKONKA ZNACZY CHYBA GLABIE ZE TO BYL ZART Z TYM WSTAWANIEM W NOCY.... A CO MOZE TEZ UWAZASZ ZE MIETA SIE BIERZE PRZED POSILKIEM... I MI ZARAZ POWIESZ ZE MIETEK MA OKRES POLTRWANIA KOLO 2TYG.... HEHEHEHE SLABI JETSESCIE....

gdy zawiodl kolega to...
GO ***AĆ!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 501 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11881
Po pierwsze glabie to mozesz mowic do swoich kolegow na podworku, po drugie nie znam sie na twoim poczuciu humoru, z twoich wypowiedzi wynikalo, ze jestes wystarczajaco glupi zeby wstawac w nocy po to zeby brac metke, po 3 wiem ze metka nie ma okresu poltrwania 2 tyg. tylko ok. 4-5 godzin.

"He who makes a beast of himself
gets rid of the pain of being a man"

ignorance is bliss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1386
to jak ma w koncu ma byc z winkiem i tesciem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1386
Zamierzam wziac 8 winstrolu ale nie wiem ile tescia. Jest moj drugi cykl pierwszy robilem w grudniu 2002 wziolem wtedy 6 ampulek decci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
Wina za mało co najmniej 16( i walisz co 2 gi dzień )Ci potrzeba a teścia walisz po 200mg na tydzien i tak przez 8 tyg.

Roman666

Roman666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

propionat

Następny temat

clostilbegyt

WHEY premium