SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

w sprawie cyklu

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2-4 x do kibla w nocy ? to co Ty masz za sen yyyyy :/


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kanarek ale ja niepisze ze biore v12 a potem mono ...
cool sen mam dobry( same fajne suczki mi sie snia :) ) co to jest wyjsc na 1 minute do kibla po 2 min juz dalej spisz ( przynajmniej ja)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tez bym chetnie cos wzial aby mi sie suczki snily


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
wiem ze nie piszesz ale moim zdaniem nie ma to sensu i tyle.

Jestem nikim - z tego poziomu samooceny nizej spasc nie moge wiec moze byc tylko lepiej.
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Kanarek piszesz o braniu w nocy mono...a co sadzisz o wzieciu mono po moim cyklu czy to ebdzie mialo sens...bo zamotales)
Danone jeszcze pare tyg. ,w porownaniu do mono nie napuchlem woda a i widze ze nie zalalo mnie ani woda ani tluszczem tak jakby szedl czysty miesien i dobrej jakosci
dla mnie jak widze i znajomych co mowili mi glownie poszerzylo mnie ladnie ... poszlo widac w barki i kaptury....

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
wkleje ci raz jeszce
moim zdaniem miesnie sa juz dostatecznie wysycone w Twoim przypadku wiec rozpoczalbym dawkowanie okolo 0,03g/kg codziennie przed treningiem lub jesli sie upiersz w jakiejkowiek innej porze (choc oponowalbym a porami przedtreningowymi - zgodnie z Twoim mysleniem - rano na czczo tez bedzie ok).


Jestem nikim - z tego poziomu samooceny nizej spasc nie moge wiec moze byc tylko lepiej.
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
sorki Kanarek czytalem to ale dzieki ze jeszcze raz wkleiles
bede bral kretke w ilosci ok.5g bo te 3g ciezko mi bedzie odmierzyc ale postaram sie ....ale zobacze moze wezme przed treningiem albo po z gluta i carbo...tutaj pomysle jeszcze...dzieki za pomoc

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
to wez pol lyzeczki przed i pol po


Jestem nikim - z tego poziomu samooceny nizej spasc nie moge wiec moze byc tylko lepiej.
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
nie widze sensu w takim dzialaniu...
po okresie dawkowania tradycyjnie-v12 miensie beda juz wysycone kreatyna a transportery zablokowane...takze nawet male dawki nie pomaga..przynajmniej w nieodczuwalnej czesci...

wg mnie suplementacja kreatyna w dawkach powyzej 2g po okresie wysycenia miesni nie bedzie dzialac-trzeba dac odpoczac transportera oraz uzuplenic ryboze (odpowidzialna za dzialanie kreatyny)...
jesli mialaby to byc suplementacja ciagla ..od poczatku do konca z dawkami 2g to tak..inaczej - NIE


misOO - FATBOY in s0Ople
"The only secret Arnold knew was that in bodybuilding there are no secrets, only visions and dreams" S. Ray

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
a ja widze sens - nie udowodniono nigdzie ze trasportery sie blokuja wlasnie wrecz odwrotnie nie stwierdzono zeby sie blokowaly

Jestem nikim - z tego poziomu samooceny nizej spasc nie moge wiec moze byc tylko lepiej.
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sadzicie o tej Diecie :) na mase

Następny temat

MONO+CITRO+L-GLUTAMINA+HMB

WHEY premium