SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

urlopy letnie 4ligowców?

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 328
nie no człowieku ty nie masz chyba zamiaru iść do IV ligowego klubu bo masz chyba z 10 lat ... zamiast siedzieć i pisać to byś ruszył 4 literki i pochodził i popytał tych co tam grają i wiedzą co się w tym klubie dzieje... skąd my mamy wiedzieć kiedy oni zaczynają przygotowania , ile razy trenują ? ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 213
OK NA PEWNO PÓJDE ALE CHYBA NIE TERAZ BO PRZECIEZ ZA DWA TYG KONCZA ROZGRYWKI A POTEM PEWNIE URLOPY.CZYLI NAJWCZESNIEJ CZEGOS SENSOWNEGO NA TEN TEMAT DOWIEM SIE OK 15 LIPCA.WIADOMO W KAZDYM KLUBIE TRENUJA ROZNIE,ALE JA TYLKO PYTAM JAK WY MYSLICIE CZY TRENINGI W 4 LIDZE SA CODZIENIE?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 561 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3537
tak, IV-ligowcy trenują codziennie

...:::UmIeSz LiCzYć ?! LiCz Na SiEbIe !! TwOjE SzCzEsCiE InNyCh j**iE !!!:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
A u mnie co drugi dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 213
DOBRA DZIEKI ZA INFO.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 157
a co za różnica kiedy pójdziesz? im szybciej tym lepiej wg mnie, idź tam najlepiej jak najszybciej, pogadaj z prezesem i wszystko wiesz, możesz się trochę przygotować, żeby zrobić lepsze wrażenie, ewentualnie zaplanować sobie jakiś wakacyjny wyjazd czy coś

Chelsea
Chelsea
You are my love
You are my Destiny

[img]http://i42.tinypic.com/smppmw.jpg[/img] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 213
cczyli jak pójde tam teraz potrenuje ok dwóch tygodni,pojade na urlop i wznowie treningi po urlopie z cała druzyna?chyba musieli by mi jakies testy na umiejetnosci porobic a to potrwa pare dni?a nie jest przeciez tak ze w pn zadzwonie DO klubu spytam kiedy nastepny trening przyjde na niego powiem ze chciałbym trenowac w tym zespole i odrazu zrobia mi test umiejetnosci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
PAZURA, człowieku ile ty masz lat?
Pójdź, dowiedz się i jak. Jeżeli trener zobaczy że odstajesz umiejętnościami to raczej nie będzie cie wystawiał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 213
JAK ZOBACZY ZE ODSTAJE UMIEJETNOSCIAMI TO RACZEJ MIE NAWET DO DRUZYNY NIE PRZYJMIE A CO DOPIERO DO GRY.A z 4 ligowego klubu mozna odejsc jesli chce sie przejsc do innego klubu czy nie chodzi mi o konsekwencje prawne?

Zmieniony przez - PAZURA w dniu 2010-06-06 13:38:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Myślę że możesz odejść bez problemu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TYPER MŚ RPA 2010

Następny temat

czy warto ?

WHEY premium