SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

typ budowy ekto,obawa przred rosnącym brzuchem a nierosnącymi miesniami

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez lodzianin1 z działu Galeria Zdjęć.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 73
Prosze o pomoc.
Jak mam cwiczyc i starać sie jeść przy tej sylwetce?
Mam rzucic na jedna karte wszystko i isc na mase nie patrząc na rosnący brzuch?chciałbym raczej rownomiernie cwiczyc i rosnąc bez wczesniejszego oblania tłuszczem na brzuchu..





Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94722 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
ćwiczysz już coś?trzymasz jakąś diete??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 73
tak cwicze juz 12 tygodni ,jesli chodzi o diete to najwiekszy problem mam w pracy ,żeby cokolwiek zjesc a nie mowiąc juz o diecie,także w pracy na przetrzymanie musze szybko cos pochłonąć np shake(czasem jest tak ze musze 7 godz non stop robic i miedzy klienetami mam czas tylko zeby szybko cos wypic.w domu juz moge przygotowac sobie cos wartosciowego i zjesc na spokojnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94722 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
wylicz swoje zapotrzebowanie i rozkład b/t/w/ w pracy jak nie możesz zjeść to pij własnie odzywki uwzględniając swoje zapotrzebowanie.Troszkę konsekwencji w działaniu i bedzie oki.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 73
ok dzieki ,jeszcze tylko jedno pytanie;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 73
czy miałbys zestawienie najbardziej wartosciowych produktów ktore mógłbym włączyc w prosty sposób do diety a które nie zrujnuja mojego portfela.chodzi o to zeby były proste do zrobienia i szybkie do sporzycia ,taka solidna podstawa na której mógłbym zaćząć../
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zezba

Następny temat

Dextroza

WHEY premium