SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tradzik

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Po "zwaleniu"() następuje spadek testoseronu wiec pewnie to może być przyczyną...

Można to porównać do przykładu...
Jest sobie Jasiu wbija sobie OME Jak wiemy Omka to kombinacja tescia.
Poziom tescia w organizmie jest zwiekszony i wychodzą syfki zawsze tak jest...

Na mje oko to tak wygląda ale czy to jest prawda to nie wiem...


pozdrawiam Maniek


EDIT: nie no to wyszło całkiem odwrotnie..
a nie weim kurde... hehe

Zmieniony przez - Maniek87 w dniu 2006-07-17 21:53:26

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3134
a co powiecie zeby zastosowac cynk w tabletkach na tradzik ??

±‡†`'*^••†‹^›(—.—)‹^›†••^*'´†‡±

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
jedna z wielu metod...

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1654
ja jestem ciekaw, jak z tym pikantym jedzeniem, bo czytałem, że niby dzaiła, a w innym źródle, że to nie ma znaczenia. testuję- nie jem od dziś pikatnego, jakiś tydzień się postaram nie używać ketchupu itp. smażonego też będę mało jadł. no i jak to się ma ze słodyczami

dzięki za odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Powinieneś wykluczyć z jadłospisu potrawy tłuste i smażone. Szczególnie niebezpieczne są dla Ciebie potrawy smażone na tłuszczu kilkakrotnie używanym - za wszelką cenę unikaj więc publicznych smażalni i barów szybkiej obsługi. Puść w niepamięć wszystkie hamburgery, frytki, chipsy i szybkie jedzenie. Tłuszcz zwierzęcy, a przede wszystkim ten towarzyszący mięsu czerwonemu też powinien stać Ci się obcy. Jeśli mięso - to tylko drób lub ryby, one także są źródłem białka (tak jak mięso zwierząt rzeźnych), a na dodatek zawierają mniej tłuszczu i cholesterolu oraz korzystny skład kwasów tłuszczowych. Rygorystyczne ograniczenia dotyczą także masła, żółtych serów i mleka tłustego. Wymień je na margarynę, chudy twarożek i mleko odtłuszczone. W kuchni wykorzystuj oliwę z oliwek, a tym samym zwiększysz udział tłuszczów roślinnych w diecie. Potrzebna Ci będzie zwiększona ilość wielonienasyconych i jednonienasyconych kwasów tłuszczowych, które znajdziesz właśnie w oliwie z oliwek, oleju słonecznikowym i orzechach.
Unikaj także soli i nadmiernej ilości cukru. Odstaw wszystkie cukierki, ciastka, czekoladki, bogate w sacharozę napoje. Postaraj się odzwyczaić od picia kawy i herbaty z cukrem. Zastąp go lepiej sokiem malinowym lub słodzikiem. A zamiast batonika w czasie przerwy zjedz suszone owoce - dodadzą Ci one energii i zwiększą podaż błonnika w diecie. Staraj się jadać na śniadanie produkty pełnoziarniste: płatki pszenne, żytnie, jęczmienne, muesli a zrezygnować z bułeczek pszennych. Unikaj produktów przetworzonych i konserwowanych, zawierają one duże ilości szkodliwej soli. Jej wydalanie przez skórę przyczynia się do powstawania nacieków zapalnych i pryszczy, a ponadto drażni gruczoły łojowe i przyspiesza dojrzewanie zaskórników utajonych.
Ze swojej diety powinienes też wykluczyć pokarmy ostre i silnie drażniące np. intensywnie doprawione pieprzem, ostrą papryką, octem spirytusowym itp. Unikaj produktów z dodatkiem substancji konserwujących, syntetycznych aromatów, barwników, benzoesanów i glikoli - u wielu osób bardzo nasilają trądzik.

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
podtrzymuje to co napisalam wyzej: musisz sam zobaczyc po czym ci sie nasila a co nie wplywa na to wcale. Tak jak wymienil tutaj Manieq sa to produkty, potrawy ktore moga zaostrzac,ale nie musza. Skad my mamy wiedziec czy u ciebie tez zaostrzą?

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
wszystko co dobre to złe...
Jak tu żyć...

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1654
no właśnie.

lubię frytki domowej roboty, kurde

ogólnie ostre potrawy są super.

jakoś trzeba będzie się oduczyć ich jeść. choćby chwilowo. no i koniec mycia twarzy mydłem, bo dużo złego się o tym naczytałem.

dzięki. jak macie jeszcze jakieś wskazówki to piszcie.

a smażone np. naleśniki/omlty mogą byc? bo to tłuste nie jest, choć smażone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1654
mam jeszcze jedno pytanie.

a powinno sie wyciskac takie krostki? czy to moze pogorszyc sytuację?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Najlepszy sposób na pryszcza to go wycisnąć.

Bardzo szkodliwy mit, tak jak szkodliwe jest wyciskanie pryszczy.
Prowadzi ono do zmiażdzenia tkanki oraz wepchnięcia głęboko w skórę łoju z bakteriami. W związku z tym stan zapalny zaostrza się. Łatwo też może dojść do powstania blizny.

Rzecz wygląda tak samo, jeśli chodzi o zabieg "oczyszczania" u kosmetyczki.

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odstajace lopatki :(

Następny temat

była krótkowzroczność, teraz dalekowzroczność a trening

WHEY premium