SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

thc- kolejny raz

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 241 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1064
jordan wpadnij do mojego tematu https://www.sfd.pl/2_PYTANIA_DO_CYKLU_!!!-t589679.html i odpowiedz prosze na mój ostatni post bo wiem że oblatany jesteś w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 332 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7706
ile ludzi tyle pomyslow na zycie,ja akurat wole je na trzezwo.Swoje imprezy juz zaliczylem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5694
kurde panowie, wy mi jedno, a ja pytam o drugie, jak na razie tylko jordan udziela rzetelnych odpowiedzi. jak ktos po paru lolach sie zniecheca do wszystkiego, zaczyna jesc na umor albo nie, brakuje kondycji i tak dalej itepe to sory ale to nie jest dla niego. ja np. po spaleniu sie nie moge wyjsc z basenu bo zamieniam sie w rekina

nie jestem dzieckiem, znam swoje mozliwosci co do palenia co by sie jeszcze chcialo, witaminy i ZMA to sprawa osobna. Wiem ile musze spalic zeby psychicznie dobrze funkcjonowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 241 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1064
stary jak taki jesteś pewien że wszystko git to PO CHVJ W OGÓLE TEN TEMAT ??

tak jak mówiłem, masz wyrzuty sumienia że palenie uniemożliwia postępy i chcesz sie poratować naszymi wypowiedziami typu: "cool bro, nic ci nie będzie, ja pale 2 gramy dziennie i waże 120 kg na żyłce"
zgadłem ?



pal spokojnie... tak jak mówie, to nie jest środek dla mnie dlatego zdarza mi się może raz na miesiąc- dwa... ale jak tobie podchodzi to gitarka

Zmieniony przez - zawodnik89 w dniu 2010-04-30 21:49:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5694
bo nie jestem pewien młody. nie zgadłeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699853
następny temat o jaraniu???
trzeba chyba nazwę działu zmienić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 241 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1064
sportowcy psia mać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30054
pale luz ladcychapare lat i temat i szlugi
jaram codziennie
pal smialo tylo osczedzaj pluca jak jescze do teo szlugi sa
rosne normalnie
tylko przestaem palic w pracy bo mnie mulilo od rana baku
najwazniejsze zebys ogarnial wysztko
praca rodzina silka
nie odczuwam zadnych skutkow ubocznych
jedynie pluca nie nadazaja
tzrtreba zucic szlugi
a material bede palil do konca zacia Bog dal nam je by ubarwic szarosc dnia codzienniego!

ktos pisal ze nie ogrania glodu po paleniu szczegolnie weiczorem

to jest ten bol ze gastro masakra zcegolnie na jakies wynalazki
..
pzdr!

RASTAKOXY!!

Zmieniony przez - Cycu_ś w dniu 2010-04-30 22:39:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5694
dzieki cycus. sog poszedl za rzeczowa odpowiedz, widac ze ogarniasz temat. od szlugow sie trzymam z daleka, bakam tez nie codziennie bo jednak potem len dopada, ale odstresowac sie raz na pare dni trzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Ma swoje skutki uboczne ,ale imo poteguja sie dopiero przy naprawde przesadnym jaraniu ( kilknascie razy dziennie).

Mimo wszystko jestem wrogiem dragow w kazdej postaci bo wytracaja moja koncentracje ktora specjalnie boosteruje by byla jak najlepsza.

Tak czy siak nie przesadzajac nie ma nic zlego w tym zeby sobie przypalic troche bo wszystko jest dla ludzi tylko z glowa. Byle nie nalezec do tych , ktorym beret ryje sie niesamowicie szybko , a jak widac czasem w tym dziale sa juz ludzie ,ktorzy ostro sie przejechali w temacie.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblokowanie

Następny temat

sila i masa

WHEY premium