SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

testosterol - co daje ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10880

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez _MEGABOL_ za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3762
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nastepnym razem jak nikt nie odpowie w temacie to edytuj poprzednia wypowiedz, obrazek obok daty przy wypowiedzi jeden jest do profilu drugi wlasnie do edycji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm a ja wlasnie wpadlem na genialny pomysł...
chyba kupie paczke testosterolu i biosterolu i zobaczymy co zaobserwuje po tym :) zgłaszam sie na ochotnika ... tak z czystej ciekawosci to sprawde :) jak wydam te 20 kilka złotych na to i na to to nie bedzie zle :)
co o tym sadzicie ?
...
Napisał(a)
Usunięty przez _MEGABOL_ za pkt 1 regulaminu
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chciałem zobaczyc reakcje :D wole sobie miesko za to kupic :) a tymczasem ide zrobic kolacje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3762
dzięki BPL-G za podpowiedź.. długo szukałem a na ikonkę nie wpadłem ot
uroki 21 cali i 1600/1200 piksli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 313 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4353
No ta, ale SterolComlex to niby lepszy? A Createston a Tribusteron a Fenugrek...

Ale to nic, te wszystkie prod. są o tyle uczciwe, ze prócz szpanerskiej nazwy mają konkretny opis - co tam jest, że ekstrakty itp. Biosterol ma też opinię AM. Natomiast jest klasa prod.- superdno - nazwa typu "bobma dla Ciebie" i składników za hust nie dojdziesz. Oczywiście z są tam ekstrakty roślinne, ale żeby było ładniej, to wymienione nazwami zawartych naturalnie związków o efektownych nazwach. A jak się czyta działanie, to jakby dziecko pisało, mogę wkleic przykłady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
spoko
...
Napisał(a)
Usunięty przez _MEGABOL_ za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 557 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22004
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20
google twoim przyjacioelem jest tzn iz czytalem gdzies ze ten slynny testosterollllllll WSTRZYMUJE WZROST jak to woli zapobiega rosnieciu!!! wiec sobie odpusc...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostrowia przed siłką i areobami?

Następny temat

Horse Power i Xpnad jak brac??

WHEY premium