SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

test wynik

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 836

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Waga

95

Wzrost

186

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

15

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

keto

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

test solo 2 lata i lecimy

Opisz swój plan treningowy

split

Cel cyklu

redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

bdb

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

bd

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 30 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 463
Elo, czy może się ktoś podzielić jakie miał wyniki testa na jakich dawkach? Wale sobie 250 enana co poniedziałek, we wtorek robiłem badania i troche mnie rozj**ało jak zobaczyłem że taki wysoki, to miało być jako odpoczynek na zimę i myślałem że wynik będzie zbliżony do widełek a jest:
TEST : 50,850 ng/ml widełki 2-8
Estro: 20,28 pg/ml widełki 7,5-42,5

Jestem bez hcg od miesiąca
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364416 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669069
tylko sie cieszyc a nie martwić

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18455 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205571
Estro dosc mocno zbite jak na taki wynik testa

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 30 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 463
rozrobiłem letro, 1 tabs na 100ml wódki i pije co rano 0,5 ml - na redukcji chce mieć niskie i muszę dać trochę żonie odpocząć :)

Chciałem zacząć walić 250 e5d albo nawet dwa razy w tygodniu ale nie wiem czy jest sens jak tu już mam taki wynik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18455 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205571
To ze miales na drugi dzien tak wysokiego testa nie oznacza ze 3-4 dni pozniej bedzie o wiele nizej, im czestsze iniekcje tym stabilniejsze stezenie,mniejsze skoki estro itp.

Letro rozrobiles raczej w 10 ml wodki albo w 100 i wtedy piszesz 5 ml

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 30 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 463
Aleks
To ze miales na drugi dzien tak wysokiego testa nie oznacza ze 3-4 dni pozniej bedzie o wiele nizej, im czestsze iniekcje tym stabilniejsze stezenie,mniejsze skoki estro itp.

Letro rozrobiles raczej w 10 ml wodki albo w 100 i wtedy piszesz 5 ml


Jak zaczne bić co 3-4 dni to mi wyjdzie 500ew zamiast 250ew i finalnie będę miał go dużo więcej, chodzi mi o to czy jest sens podnosić go tak wysoko.

Dobrze napisałem z letro, rozrobiłem w małpce 100ml dokładnie 1 tabletkę i odmierzam strzykawką dokładnie 0,5ml dziennie, testuje to od ponad roku, średnio 0,1ml zbija mi 10pkt estro. Sam nie wierzyłem jak k****sko mocne jest to letro....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364416 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669069
letro mozna w chwile wyzerowac estro

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 30 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 463
lodzianin1
letro mozna w chwile wyzerowac estro


To już wiem :D
Napisz mi lepiej czy byś zwiększał teścia na moim miejscu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364416 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669069
przy takim wyniku nie , ale jak ktoś już napisał rozbijaj to na 2 inj np poniedziałek i czwartek i po jakiś 3 tyg powtórz badania
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18455 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205571
absolutny99


Dobrze napisałem z letro, rozrobiłem w małpce 100ml dokładnie 1 tabletkę i odmierzam strzykawką dokładnie 0,5ml dziennie, testuje to od ponad roku, średnio 0,1ml zbija mi 10pkt estro. Sam nie wierzyłem jak k****sko mocne jest to letro....



Czyli jedna tbl letro starcza Ci na 200 dni według Twojej rozpiski

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364416 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669069
Ale ile wódki do tego pójdzie
Pomylił się w wyliczeniach
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie na śniadanie.

Następny temat

Decyzja o odbloku - enan,cypio

WHEY premium