Witam ! Chciałem się spytać za co dostałem bana ?? Moje konto to Silva7
Już mam je zablokowane 3 tygodnie.
Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam :D
Zmieniony przez - ronin MT w dniu 2006-10-07 11:41:13
Już mam je zablokowane 3 tygodnie.
Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam :D
Zmieniony przez - ronin MT w dniu 2006-10-07 11:41:13
Shut The f*** Up And Train...
Krzysztof Piekarz