http://www.allegro.pl/item103770277_whey_protein_concentrate_80_bialko_80_rabaty.html obczajcie baze ;/
8,00 zł za 1000g czy to żart??
ps:ktoś handluje ovopolem??
"Jedz jak świnia poć się jak świnia, bądź jak świnia!!!"
... i nie będzie co ma być tylko będzie po mojemu...
ON
Krzysztof Piekarz
przecierz to proste i logiczne ze za 8zł za 1kg to nic dobrego nie jest
