SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tatuaz

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9567
witam panowie ile mógłby kosztowac taki tatuaz http://www.inkedcelebrity.com/miguelcotto2.jpg ? o taki rozmiarach i mijscu jak na zdjeciu? oczywiscie chodzi mi o dobra jakosc i bezpieczenstwo;) bo to wkoncu na całe zycie

Ja nie chce! Ja to zrobie!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szczerze to tylko wróżka może to wiedzieć . Nikt Ci dokładnie nie napisze . A jak napisze to taka informacja jest nic nie warta . Idź do salonu który jest dobry z opinii innych i tam Ci mniej więcej wycenią .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
M Cotto:) Panie takie tattoo to zależy gdzie i u kogo . ja mogę pisakiem zrobić tobie za 2 dyszki:) a w studio za 1200zł :)

Jestem Szefem własnego życia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18361
Mi bardziej tatuaz Mosleya wpada w oko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2299
W niektórych lokalach płacisz za czas, jaki Ci poświęcają, w innych bardziej za samo skomplikowanie dzieła. Tribale należą do bardzo prostych, ale się je długo wykonuje. Polecam Ci wejść na studio tatuażu, ja korzystałem z tatuaze . biz, i zapytać o najlepsze studio w Twojej okolicy. Pamiętaj, żeby nie kierować się samą ceną, bo jak ktoś spierdzieli takiego wielkiego, wypelnionego na blache tribala, to niczym tego nie usuniesz, ani nie zakryjesz. Na pewno nie rób u nikogo w garazu za flaszke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Można laserem usunąć . Laserem typu Q-swich .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2299
taki tatuaż wypełniony na blachę nie zejdzie całkowicie. Niestety po pełnym wypełnieniu zostaje "cień". Nie mówiąc już o kosztach, za laser płaci się od cm kwadratowego, a to tatuaż na 1/3 górnej połowy ciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2299
owszem, zależnie o w/w czynników pozostałość będzie mniejsza lub większa, ale jestem gotów się założyć, że po takim dziele ślad zostanie. Usuwanie takich tatuaży bardziej wykorzystuje się jako ich wyblaknięcie, i pokrycie nowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18361
Makaveli nawet na zdjeciach przez ciebie wrzuconych widac pozostalosci po tych tatuazach. A te tatuaze nie sa najwyzszych lotów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TiKej nie wiem , wiesz pisać to możemy i gdybać . Ja w tym roku będę szedł usuwać tatuaż , zobaczę na własnej skórze jak to wygląda w realu .

Zmieniony przez - Makaveli01 w dniu 2012-05-06 20:18:58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból pleców od siedzenia przed komputerem.

Następny temat

ból w okolicy głowy kości strzałkowej?

WHEY premium