SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tatuaż na plecach

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
po polsku imo lepiej, bo to teraz jakas taka moda na angielski jest chyba...
poza tym sam widzisz, ze nawet Ty nie wiedziales jak to przetlumaczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5333
w sumie to nie wiem, po polsku wydaje mi sie mało ciekawie, wolałbym jakby nie było wiadomo o co chodzi na pierwszy rzut oka, myślałem w ogóle żeby zrobić to w jakimś mało znanym języku, ale jeszcze to przemyśle

Chyba to rozmieszcze jak jest na obrazku, nie widze innej możliwości, tzn nie umiem wymysleć

myślałem też żeby było coś oprócz napisu, może jakiś tribal, narazie nie mam pomysłu, najwyżej pózniej coś dorobie

orientuje sie ktoś jaki byłby koszt zrobienia takiego tatuażu?

Dzięki za odpowiedzi

Zapraszam---> jakwygraconline.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
wszystko zalezy od studia.
a profesjonalnie studia teraz nie robia tribali
mi troche nie pasuje to 'show' po przecink w pierwszej linii...
na twoim miejscu poszlabym do studia i zapytala o cene i ewentualne ich propozycje i sugestie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5333
nie robią tribali??

Pewnie zrobie jak mówisz, mam nadzieje że w granicy 500zł sie zmieszcze za sam napis

Zapraszam---> jakwygraconline.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
dwa profesjonalne studia tatuazu w p-niu ktore znam to nie robia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5333
a co do tłumaczenia na angielski, to jesteś pewny że tak powinno być, bo nie chce sobie siary zrobić jak będe miał bląd na plecach

Zapraszam---> jakwygraconline.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1365 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11945
w dosłownym przekładzie znaczy to mniej więcej: "nawet jeśli wszyscy Cie zmniejszyli (!) pokaż że są dupkami/kretynami' coś takiego
zauważ buźkę dodaną przez Chaczyka po tym zdaniu

dosłowne tłumaczenie to "Even if everybody doubts in you, show that they are wrong"

Zmieniony przez - Miro86 w dniu 2008-07-27 18:27:32

Listen, think, solve

Death, taxes, Fedor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5333


dzieki serdeczne :)

Dobrałem już rodzaj liter i zmieniłem na takie cuś

Zapraszam---> jakwygraconline.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
Mi się osobicie nie podoba ale to Twoj wybór.

Jakbym ja miał robic tato to coś co mnie symbolizuje :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1365 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11945
nie ma za co, odbijam. ale też sądzę że lepiej byłoby gdybyś zrobił sobie po polsku ten tatuaż bo to nawet lepiej brzmi. a jeśli koniecznie chcesz mieć po angielsku to poszukaj może jakichś fajnych powiedzeń i taie sobie zrób.

EDIT: a może słowa Gandhiego - We must become the change we want to see in the world - zmieniająć świat, zacznijmy od siebie


Zmieniony przez - Miro86 w dniu 2008-07-27 21:06:14

Listen, think, solve

Death, taxes, Fedor

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Komu sie podoba taki fryz ??

Następny temat

Nietypowa deformacja klatki piersiowej

WHEY premium