SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tabsy na depreche?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1544
w sumien ie wiem jaka jest przyczyna ale mam ja od jakis 10 lat wiec mysle ze czas moze zapodac jakis deprim Bo piwo nie pomaga tak samo jak narkotyki czy wodka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1477 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11992
Mi na depresje pomagaja cwiczenia silowe ...

" Widze szczyt a za
szczytem , zaszczyt za zaszczytem , lsnienie mistrzowstwa kieruje moim bytem, ambicja spotyka sie z uznaniem i zachwytem , wyrzeczenia sa tutaj jedynym zgrzytem ...... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 454
kiedys dla ciekawosci zapodalem sobie deprim i musze przyznac ze na poczatku dziala rewelacyjnie: usmiechasz sie sam do siebie i czujesz totalne odprezenie. kiedys dla jaj poczestowalem majace lekkiego dola laski w pracy i dziewczyny przez jakas godzine nie wiedzialy za bardzo co sie z nimi dzieje hehe. z czasem ogranizm sie przyzwyczaja do tego specyfiku - oparty na ziolach i juz nie czuc tak silnie jego dzialania. ale sprobowac spokojnie mozesz, dostepny pewnie w kazdej aptece :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1477 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11992
chyba sie grzybkow najadles. Sorry stary ale to co napisales to z gatunku s-f. Po pierwsze ten lek nie ma takich wlasciwosci jak grzybki, ze wezniesz tabletke i nie wiesz co sie dzieje itp :/...po drugie dziala po jakims czasie, po braniu przez dluzszy okres, i nie w ten sposob jak piszesz ze jest faza i nikt nie wie co sie dzieje ))))))

To tak samo jak ukruszysz sobie witamine C i wkrecisz nosem. Raz tak zrobilem to odrazu grypa puscila. Taki swietny sposob

" Widze szczyt a za
szczytem , zaszczyt za zaszczytem , lsnienie mistrzowstwa kieruje moim bytem, ambicja spotyka sie z uznaniem i zachwytem , wyrzeczenia sa tutaj jedynym zgrzytem ...... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 454
pisze jak bylo i co sie dzialo, nie mam zadnego interesu by sciemniac. grzyby a deprim to jakby porownac merca do malucha hehe.
z deprimem mialem taka fazke na poczatku brania, a potem jak napisalem organizm sie "przyzwyczail" i dzialanie bylo slabsze.jol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1544
a to jest na recepte?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1477 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11992
to nie jest na recepte tak samo jak plusss, rutinoscorbin,szalwia..itp

" Widze szczyt a za
szczytem , zaszczyt za zaszczytem , lsnienie mistrzowstwa kieruje moim bytem, ambicja spotyka sie z uznaniem i zachwytem , wyrzeczenia sa tutaj jedynym zgrzytem ...... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1848
A moze juz czas udac sie do psychologa ? 10 lat to naprawde spory okres czasu i deprim tu raczej nie pomoze. Zreszta watpie w jego zdrowotne dzialanie. Sam to kiedys bralem i nie zauwazylem zadnych pozytywnych skutkow. Inna sprawa, ze leki z prawdziwego zdarzenia tez mi raczej nie pomagaly :/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Jeszcze teraz w lato to ten deprim moze zrobic wiecej zlego niz dobrego, no chyba ze z domu nie wychodzicie.

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1544
a co nie mozna sie opalac na deprimie czy czemu w lato nie bardzo?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masc na stawy

Następny temat

pytanie dotyczące ubezpieczenia

WHEY premium