SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szare mydło do mycia włosów?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2879
Slyszalem ostatnio ze szare mydlo nadaje sie do mycia mlosow, nadaje im puszystosci pielegnuje i takie tam. Jakos nie moge sie przekonac do tego.Co o tym myslicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 275 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16798
Witam!
Od razu bez owijania w bawełne- odpuśc sobie!!!
Za dawnych lat 80-tych kiedy ludzie emigrowali (jak i teraz) w poszukiwaniu grosza na zachodzie , znajomemu szkoda było pieniędzy na szmpon za granica a z Polski miał tylko szare mydło...efekt 10 lat leczył łupież zanim pojawił sie na naszym rynku Nizoral...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2879
heh dzieki za odp. W takim razie nie ryzykuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
Bez przesady, ja stosuje i żadnych problemów nie mam co jeden, dwa dni myje i jest luz, a w mydłach kolorowych i szamponach to chemia taka że ja cie nie moge :D Za to słyzałem też wersje że obcinając się na krótko można nie myć wogóle włosów tylko je czesać i moczyć i tak jest najzdrowiej (mój wujek tak od 15 lat robi i z łysiną nie ma problemów :) )
...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Wszystkie tego typu formy reklamy i łamanie regulaminu jak powyżej będą kasowane.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

grudki na członku :-/

Następny temat

czy dobry sposob na Zgubieni tluszczu??

WHEY premium