SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suple jak je brac? -dawkowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1186

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 678 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5804
Mam takie suple Mutant mass, AAKG ,Animal,Pak, Universal Creatine Micronized i Carbo. Jak to mam rozlozyc zeby bylo dobrze chodzi mi jak co i w jakich porach mam brac?
Ja myslalem ze moze tak:
rano 5g kreatyny (na czczo)
jako drugi posilek Mutant mass
Przed treningiem animal pak +aakg
Po treningu Carbo + aakg+ kreatyna(oczywiscie w odpowiednich odstepach czasowych)
pod koniec dnia znow MUtant massa
Czy takie cos ma sens?Prosze o konkretne odpowiedzi co do dawkowania. dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
apaka bym dal rano po sniadaniu a kreatyne przesunalbym na PRZED treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
pod koniec dia mutanta, troszke bez sensu, za duzo ww prostych, lepiej wypic szeja bialkowego jak cos z chemii

apaka do sniadania jak pepo

kreta po trenie moze zostac z carbo

aakg lepej podwojna porcje przed silka albo 2/3 przed silka i 1/3 po calosci przewidzianej na dzien

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
jeszcze raz zaznacze ze kreatyna PRZED treningiem jest sensowniejsza, wykozrystasz jej dzialanie(jesli zdazy sie przyswoic) do szybszej odbudowy atp - wiecej energii na treningu= lepszy trening = mocniejszy bodziec do wzrostu. pozostaje tylko zapewnic nadwyzke kcal by zapewnic budulec.

aha i mutant nie ma duzo cukrow bo jadlem go w ilosci 400g dziennie przez poltora miesiaca i nie otluscilem sie, a w przypadku innych "klasycznych" gainerow z maltodextrynami jako podstawe weglowodanow - to zjawisko niestety wystepowalo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
no z kreatyna ok, ilosc wegli zalezy od wielkosci porcji...

branie na noc i tak bez sensu, juz lepiej miedzy 4 i 5 posilkiem albo zamiast 4 imo

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 678 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5804
ok dzieki za rade. czyli najlepiej bylo by brac animala rano krete przed i po treningu(po treningu z carbo) aakg tak samo przed i po treningu? a mutanta na 2 sniadanie i po treningu czy jak?dobrze to rozumiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
a paka ze sniadaniem
kretke mozesz z 20min przed sniadaniem lub np1,5h po sniadaniu
druga porcje krety przed treningiem
mutanta pierwsza porcje np miedzy posilkiem 1 i 2
druga porcje mozesz po treningu i wtedy na wodzie (carbo wtedy odpuszczasz i nie pijesz) albo drugi raz miedzy posilkiem 4-5
aakg jak chcesz brac 5 przed i 5 po to daj np 7 przed a 3 po

Zmieniony przez - kasteta w dniu 2008-09-06 15:37:16

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
zgadzam sie z powyższą wypowiedzią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 678 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5804
No teraz to mi sie podoba ta rozpiska:) ale nie lepiej brac animala przed lub po treningu?aakg przed i po 4 kapsy tak mysle ze bedzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 678 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5804
sorki zle przeczytalem co do aakg w sumie 7 przed i 3 po to tez mi sie podoba
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie odzywki na mase mimiesniowa?

Następny temat

Maksymalna regeneracja

WHEY premium