SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

super kamagra

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 52525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 208
Na 99% Kamagry nie opłaca się wałkować :) Nawet na tym forum w temacie o kamce ktoś to fajnie opisał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
oj chyba sie mylisz:) mialem juz rózne wersje kamagry i jedne dzialaly torpeda a jedne na pol gwizdka wiec pewnie stezenie było zanizone... ostatnio mialem sildenafil apteczniak, po 10 minutach jak maszt 0 bulu głowy zaczerwienien, zgagi itd..

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 208
Widocznie zaniżona była dawka w tym apteczniaku - jak objawów typowych dla działania Sildenafilu nie było - piszę serio. Ja po całej Kamagrze 100 (nie gold) oddychać nosem nie dam rady - po 1/2 oddycham normalnie baniak mniej boli a różnicy nie widzę - znaczy jest taki sam efekt jak po całej - widocznie 100mg dla mnie to za wiele.
Ja jeszcze na wałka nie trafiłem kamagry - ostatnio miałem APCALIS i nie wiem czy to tak ma być czy coś jest nie tak, żadnych skutków ubocznych jak po kamce ale i tabletkę można normalnie rozgryźć zero goryczy taki naturalny smak... Chyba że to wałek ale nie sądzę bo mam od hindusa ode mnie z ośki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1037
Na mnie kamagra zadzialala tak ze szybciej doszedlem niz zwykle.tez tak macie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 208
Ja to po Kamce mam problem z dojechaniem do mety... Po całym tabsie raz na 3 podejścia musiałem kobietę brać bo się zajechałem a skończyć nie mogłem. Piszę o zwykłej Kamce nie o tej Super z dodatkiem opóźniającym - bo po tej to pewnie przez tydzień bym z krzyża nie zrzucił.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Super kamka dziala bdb, czuc ze siedzi tam depoxetyna.

Ten odpowiednik tez bym stestowal
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1037
Ja zjadlem kama gold i szybciej doszlem niz zwykle.a jakiw wy jedliscie ze nie mogliscie dojsc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 208
Kamagra ta zielona jest w dwóch wersjach Kamagra 100mg i Kamagra GOLD 100mg - GOLD to niby ulepszona wersja zwykłej i mniejsze są po niej skutki uboczne. Ja osobiście nie widzę żadnej różnicy - nos zawalony, łeb boli po obu identycznie ale to nie wina leku tylko tego na bazie czego on jest czyli Sildenafil Citrate. Kamagra działa w miarę szybko i wystarczająco długo, ale ja nie lubię tych skutków ubocznych dla tego wolę Valif - nic mnie po nim nie boli, nos troszeczkę przytkany ale nie tak jak po lekach na Sildenafil-u, no i czas działania zacny bo 12h mnie trzyma co najmniej.

Zmieniony przez - venturino w dniu 2013-11-02 18:21:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1037
Ja brałem gold 100mg i szybko doszedlem he.a ty co brałes ze nie mogles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiedzcie pany macie jakis patent na tej zaj**anie zapchany kinol?jakis preperat bo mi po pol tabsa tak zatyka ze ch**...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

parabolan la i tesc galenika opinie

Następny temat

DANABAOL / METANABOL / METKA - BALKAN PHARMACEUTICALS

WHEY premium