SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stiming room, sauna, jaka różnica ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
takie wlasnie pytanie ,cos niby wiem na ten temat ale wole zasiegnac rady kogos wyspecjalizowanego w takim temacie , aha i jak czesto max mozna kozystac w tyg z sauny suchej ,parowej i stiming roomu. wydaje mi sie ze przesadzam z tym i ostatnio nienmoge spac. prosze o pomoc

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
zero 0

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
steaming room jak co, to ogolnie sauna mokra,parowa, a sauna to ogólnie sauna parowa czy sucha, ogolnie roznicy nie ma, chyba ze tlumaczysz sie w sadzie i trzeba byc szczegółowym;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
kult to jest jeszcze cos innego , bowiem mam 3 ruzne sauny na silowni w londynie jedna parowa ,gruga normalna wiesz goraco jak diabli i trzecia tylko 60 stopni pisze cos tam o falach ultraczerwonych czy cos takiego , bnie mozna w niej dluzej jak 10 min, zadnych medalikow i innych zeczy na sobie .

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
maskara :) za duzo rodzajów jak dla mnie;) na siłce mam parowa i sucha :) zamiast tej trzeciej mam jakuzii i basen:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1126 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19199
Co do sauny to chodziłem po każdym treningu i nabawiłem się powaznego problemu a mianowicie mój mały odmawiał posłuszeństwa !! oczywiście wszytko wrociło do normy gdy ukruciłem przesiadywanko na saunie

Gęstość, proporcje ,pocięcie ,estetyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
jakuzi i basen tez mam i sale z lodem ,ale dalej nie wiem na***** te fale w interku tez niemoge tego znalezc

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zle samopoczucie po treningu

Następny temat

Jelito grube

WHEY premium