SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka jest różnica?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 541
witam. moje pytanie jest następujące. jaka jest różnica między zwykłymi tabletkami z ketoprofenem a tabletkami z droższym dexketoprofenem. jestem ciekaw co to dex znaczy. bo kiedy mialem bardzo obitą reke to dex pomógł mi juz po paru dniach i do dzis nie mysle o bólu a na inne bóle zwykly np. ketonal dziala na mnie tylko pare godzin>? prosiłbym o odpowiedzi. pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1862 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9562
Ketonal to dobry środek, ale np. tramal jest mocniejszy jeśli wcześniejszy na Ciebie krótko działa.
A najlepiej zastrzyki.
Cały marzec i kawałek kwietnia ciągnąłęm na tramalu, ketonalu i aulin`ie.
Ciężko było ale bez tych środków sobie nie wyobrażam...

Pij wodę - woda daje siłę - napędza parowozy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
ketonal, tramal i aulin to leki o zupelni einnym mechanizmie dzialania - aulinu w ogole nie polecam

a dexprofen jest i drozszy i podobno ma lepsza farmakokinetyke od ibuprofenu (mieszaniny L- i D-ibuprofenu)

z ketoprofenem (ketonal) nie znam porownan

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 541
oki dzieki. ale mi Krates nie chodziło o dexIBUPROFEN czyli dexPROFEN ale o dexKETOPROFEN a to juz roznica bo zupelnie dwa inne srodki. :) niestety jak dla mnie ibuprofen to strata pieniedzy a ketonal w lepszym wydaniu mnie zainteresowal.:) pozdrawiam
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proby watrobowe

Następny temat

yy.. zapłodnienie..

WHEY premium