SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stawy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Witam.Ćwicze od paru lat na silowni i biegam.Stawy w barkach mam bardzo sztywne i strzelaja.Chcialem zrobic jakies badania czy to sa zwyrodnienia czy tylko brak mazi stawowej itp ale na razie nie mam czasu isc do lekarza.Jest sens wydawac pieniadze teraz na odnowit(3x) + artresan (2x) jesli nie znam badan?Bo akurat jest promacja w aptece.A nie wiem czy lekarz nie wypisalby mi czegos na recepte co bedzie lepsze i moze nawet tansze.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Może najpierw poczekaj na opinie lekarza.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
ale lakarze chyba niezbyt chetnie wypisuja jakies leki na recepte na stawy.bo ja z tego co slysze to wlasnie polecaja tylko te leki z apteki be receoty.Ale to w mojej okolicy.bo jak mi pozniej kaze kupic sobie lek bez recepty to zaplace ze 2 razy wiecej niz jak teraz kupilbym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Możesz kupić dowolną rzecz w aptece jeśli jest w promocji w aptece, np. prezerwatywy. Będzie równie pomocne jak te suplementy. Ogłupienie dotyczące tych substancji sięgnęło już zenitu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

coś przskakuje pos prawym żebrem

Następny temat

Przypalone plecy

WHEY premium