SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stan podgoraczkowy.Po propie?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11809
Nie wiem jak to jest, ja po atomicu miałem ciągle podwyższoną temperaturę, no i po każdym strzale dupsko mnie bolało nieziemsko, czy też udo i kto by nie robił i jak powoli, profesjonalnie czy nie, to i tak mnie bolało tak samo, powiedzmy po 3/4 cyklu spadła temperatura do ok. 37 i ból minał, skończyłem cykl, żyję, czuję się dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34832
od niedzieli temp spadla jest wszystko ok.Lewe posladek po tym trefnym drugim szocie przestal mnie bolec zero opuchlizny.W niedziele i dzisiaj załadowalem w prawy i zero bólu.Wiec wszystko ok pompa jest sila lekko poszla zobaczymy co bedzie dalej pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4847
Witam
Ja mialem ten sam problem po atomicu. Przez kilka pierwszych dni dupa bolala nieziemsko. Za kazdym razem siadalem jak stary dziadek i posilki byly jedzone na stojaco.Po za tym przez pierwszy tydzien goraczka i ogolne oslabienie i brak checi do czego kolwiek. Teraz juz koncowka drugiego tyg. i wszystko ok. Sila jak i wytrzymalosc rewelacja. Poprawa sylwetki tez na niezlym poziomie.Jedynie czego mi brakuje na tym cylke to brak energii co bylo w znacznym stopniu widoczne u moich kolegow oraz lepszy nastroj itd. U mnie to nie wystapilo i czuje sie normalnie.

Jesli nie atomic to co??? Cena nie gra roli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kakus witamiy to podstawa.

Bez nich na saa prosto o przeziebienie co bc nie bral

Ja sam po sobie widze ze jak animalpacka zapomne 2 dni to juz rano czuje gardlo i tez podgoraczkowy stan. Ale zaciskam zeby i lece na pake.

NA cyklu zawsze stosuje :
Animalpack
Garlicyn (czosnek)
Wit C ok 2000mg ed

Z samych owocow tego nie wyciagniesz potrzebny jest pelny kompleks witamin i mneralow a o tym wiekszosc zapomina lub wagi nie przyklada. SAA nie sa takie latwe do bezpiecznego stosowania
...
Napisał(a)
Usunięty przez LeBron777 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8334
...
Napisał(a)
Usunięty przez GREGOR_ian za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
...
Napisał(a)
Usunięty przez GREGOR_ian za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8334
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34832
wiem wiem Gregor moj bład! nie stac mnie na animala w tej chwili...ale zakupilem sobie w poniedzialek te witaminki i mineraly z olimpa multiple sport ...witamine c szamam tez od jakiegos czasu.pozdro

Lover wydaje mi sie ,ze brak energii odczuwasz z braku witamin...

Zmieniony przez - Kakus17 w dniu 2008-07-09 14:55:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 505 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6966
A ja smiem twierdzic ze ilosc syntetycznych witamin zawarta w Animalpaku moze byc szkodliwa...
Slyszalem ze jakas firma ostatnio wypuscila witaminy ktore sa przez organizm przyswajane jak te z naturalnego pozywienia ...
Ktos wie cos na ten temat ?

Veteran

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
ja nie biore zadnych super witamin, pakow i nie mam zadnych probelmow z przeziebieniami.

przydatne suplementy (wg mnie oczywiscie):
- witamina c
- magnez (ekstremalnie wazny, nie moge przecenic jego roli)
- potas
- test
- witamina b
- cynk
- saw palmetto
- omega 3 w takiej czy innej formie

multiwitaminy do mnie nie przemawiaja. animalpak tez nie z tymi konskimi czopkami do polykania. do tego warzywa (por, normalny czosnek, szczypiorek, itp itd), olej lniany, owoce - absolutna koniecznosc

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2008-07-09 18:33:42

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

enan słabo kopie? ;/

Następny temat

Pierwszy cykl

WHEY premium