SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spadek masy z danych partii ciała

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam..od kilku lat ostro trenuje i staram sie wygladac ok..jednak od dluzszeg czasu w sumie od zawsze mialem problemy z nogami..a dokladnie z tluszczem znajdujzacym sie na nich..probowalem wszystkiego duzo biegam i wogole ale nic(mam duze lydki i uda)dlategho prosze o pomoc w tej kwestii.kumple mowia ze mam ekstra lydki bo duze al;e mi za bardzo sie to nie widzi wiec jak moge to rzuccie jakiego opcje na ten temat zobaczymy co i jak!!pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Jaki masz % tłuszczu w ciele?
Jak gruba jest fałda tłuszczu na udzie/łydce?

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
% tluszczu nie wiem dokladni jaki mam ale powiem szczerze ze na nogach byloby tego duzo...
ogolnie caly czas chodze na silownie i duzo biegam robie sprawnoscioke polaczona z silowymi etapatmi rozwoju..tylko ze od nie pamietam kiedy zawsze mialem grube nogi..kiedys wazylem 127 kilo i schudlem w rok do 79 pozniej mi troche poszlo do gory i teraz waze 88kg.ale nogi tylko troche i spadly a caly czas mam duze lydki ktre na maxa mnie denrwuja i po prostu chce sie pozbyc tego balastu..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Okrągłe plecy - problem

Następny temat

Pro Longatum (grudki??) - wyjasnienie str. 2

WHEY premium