SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spadek masy z danych partii ciała

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10791 Napisanych postów 47478 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
witam..od kilku lat ostro trenuje i staram sie wygladac ok..jednak od dluzszeg czasu w sumie od zawsze mialem problemy z nogami..a dokladnie z tluszczem znajdujzacym sie na nich..probowalem wszystkiego duzo biegam i wogole ale nic(mam duze lydki i uda)dlategho prosze o pomoc w tej kwestii.kumple mowia ze mam ekstra lydki bo duze al;e mi za bardzo sie to nie widzi wiec jak moge to rzuccie jakiego opcje na ten temat zobaczymy co i jak!!pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 135 Napisanych postów 22600 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 112308
Jaki masz % tłuszczu w ciele?
Jak gruba jest fałda tłuszczu na udzie/łydce?

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10791 Napisanych postów 47478 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
% tluszczu nie wiem dokladni jaki mam ale powiem szczerze ze na nogach byloby tego duzo...
ogolnie caly czas chodze na silownie i duzo biegam robie sprawnoscioke polaczona z silowymi etapatmi rozwoju..tylko ze od nie pamietam kiedy zawsze mialem grube nogi..kiedys wazylem 127 kilo i schudlem w rok do 79 pozniej mi troche poszlo do gory i teraz waze 88kg.ale nogi tylko troche i spadly a caly czas mam duze lydki ktre na maxa mnie denrwuja i po prostu chce sie pozbyc tego balastu..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Okrągłe plecy - problem

Następny temat

Pro Longatum (grudki??) - wyjasnienie str. 2

Fruzelina