SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sogi

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4266

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Niewiele. Kupisz zestaw Gain Bolic'a ze sklepu sfd i nie było tematu. Sog'i będą się sypać

...aaa i te zaległe też wejdą

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
chyba pachnie tu korupcja ...
uwaga bo post jest obserwowany przez wszystkich modow...

a tak na serio kiedy to zdejma i kto to zalozyl wogule??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Na serio. to jest tak jak pisałem na poprzedniej stronie - odnośnie przyznawania sog'ów w stosunku 1:1 w danym dziale. Inaczej się nie da

Dostałeś i już więcej nie dostaniesz.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
sam pisales ze:
No...

"Już oddałeś głos w tym dziale na tego użytkownika."

Także j/w

Więc sprawa jest jasna - testują na Twoim koncie



a wczesniej mi nie dawales soga bo zydzisz i teraz nie wszedl

i jeszcze chcesz od biednego studenta kase za potrzebne dobra pobierac ... wstydz sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Niedawno sam byłem studentem i wiem jacy to oni są biedni.

Przeczytaj raz jeszcze co tam napisałem bo chyba nie zrozumiałeś...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
W jednym dziale dana osoba może przyznać innej tylko 1 sog'a - reszta nie wchodzi. Wychodzi na to, że otrzymałeś już od tych osób kiedyś sog'a i już nigdy nie otrzymasz

aaaaaaaaaaaaaa to chyba o to chodzi bo ja przeczytalem w jednym temacie...

ale wydawalo mi sie ze w dziale mozesz dostac wiecej sogow od danej osoby tylko ze w roznych tematach...?? chyba mnie oklamujesz biednego studenta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
W jednym dziale stosunek 1:1 osoba/sog - bez wyjątków - w tym czy innym temacie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
ok dzieki za odpowiedz -- troche nie kumaty jestem bo ta godzina ide spac

pozdro Krzykacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Tylko ostrożnie z tym spaniem - nie za długo! Bo jak wstaniesz, to już być może nie będziesz mógł wysyłać wypowiedzi

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KONKURS-pytanie.

Następny temat

CYTowanie

WHEY premium