SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siła dynamiczna

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 397 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11076
chciałbym popracować nad ogólną siłą dynamiczną ciała, nic specjalnie ukierunkowanego w kwestii konkretnego sportu. chociaż prawdopodobnie najatrakcyjniejsze byłyby ćwiczenia powiązane ze sportami walki.

dowiedziałem się, że przydatna jest piłka lekarska albo młot&opona. mam tylko to drugie i mam nadzieje, że się sprawdzi jako substytut tego pierwszego. czytałem też nieco o plyometryce, ale ciężko znaleźć jakieś lepsze wprowadzenie z propozycjami treningów. nie chciałbym ułożyć też sobie czegoś katorżniczego, bo planuję wpleść to w dni między siłownią.

mógłby ktoś nieco pomóc wgryźć się w temat?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
proponuje dolozyc cwiczenia na 50% ciezaru maksymalnego, takie jak np przysiad zwykly, lub 30% i przysiad z wyskokiem, podrzut/rwanie to mus dla Ciebie. Wbieganie pod gorke to rowniez jedna z lepszych opcji.
Wrzuc plan z silowni i go poprawimy pod tym wzgledem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

buty do biegania, pedometr help

Następny temat

"Przyspieszenia dla długasa"

WHEY premium