SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

shotgun wieksze porcje

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Tak, bezproblemowo możesz zwiększyć dawki do 2-3 porcji.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Sir_Lukasz, czytam ze zrozumieniem, tylko skoro sa stacki z geranium dzialajace wysmienicie, na dodatek tansze od SG, to po co w ogole tracic na niego pieniadze??
No, chyba, ze ktos zle znosi geranium, ale osobiscie nie spotkalem sie jeszcze z takim przypadkiem:)

No i widzę, że jednak nie brałeś pierwszej serii Shotguna:) Gdybyś brał, to byś nawet jednego dobrego słowa nie powiedział o obecnej wersji:) Podobnie było niegdyś z pierwszym Xpandem! Ha, nawet lepiej:) No, ale wiadomo o co w takich sytuacjach chodzi:)

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2322
ale jeśli chodzi o Xploda to sie teraz poprawił wersją NT, jednak skoro na takiego Xplode czy Shotguna mam wydać tyle co na Jack3d to zdecydowanie wole stacki z geranium

"Pain is temporary, pride is forever"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
nie pamiętam już kiedy i jakiego shotguna pierwszy raz zjadłem.

nawet lecytyna mi nie pomaga, a było to już pare lat temu.

dwa miesiące temu skończyłem Shotguna i wiem że działa świetnie.
Brałe maso ... nox pumpa... geranium solo...

i wiem jak to wszystko działa.


i właśnie chodzi o to że geranium nie wszyscy tolerują... co więcej wielu chłopaków zaczyna suplementację w młodym wieku.. i takim tym bardziej odradzam stacki tak silne w działaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Generalnie młodzież teraz wiele różnych rzeczy zaczyna zbyt wcześnie:P:P:P I owszem, dzieciakom nie polecałbym hardcorowych stackow. Ale jeśli nie próbowałeś na przykład Quake, to polecam, jak dla mnie chyba najlepsza przedtreningówka, która od Meso różni się przede wszystkim tym, że nie ma tragicznego zejścia. Chociaż w sumie ponoć nowa wersja Meso również już została pozbawiona tego nieprzyjemnego efektu.

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2322
Nowa wersja Meso to jest ponoć słabsza sporo. Ja tam jade na starej wersji i szczerze mówiąc nie mam żadnego zejscia. Quake tak jak i Jack3d jest słabszy od Meso dlatego moze nie odczuwasz tego zejscia.

"Pain is temporary, pride is forever"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
ja akurat geranium dobrze toleruje...

a fakt zejścia po mocnych stackach tłumaczę raczej tym że dzieki silnym środkom jesteśmy w stanie zrobić jeszcze cięższy trening.
a po takim treningu, wrażenie mocnej potrzeby regeneracji

quake nie próbowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Być może jest właśnie tak jak piszesz Matiz, ale dla mnie zejście po pierwszym Nox Pumpie czy Meso było odczuwalne, natomiast Quake, mimo że słabszy od Meso, pozwalał mi na bardzo komfortowy trening bez żadnych sajdów. to było jednak już jakiś czas temu. Teraz lecę przedtreningowo Cre - No z dużą dawką AAKG oraz BCAA i też jest spoko i póki co nic mocniejszego nie potrzebuję, bo nie czas teraz dla mnie na szaleństwa na treningu:) Za bardzo boję się kontuzji:)

Sir_Lukasz, więc spróbuj, każdy inaczej może reagować na takie suple, ale jak dla mnie Quake to taki "złoty środek", czyli coś w sam raz:) Może Tobie też podejdzie:)

Zmieniony przez - _Lukasz_K_ w dniu 2010-09-17 16:40:51

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
jak będziesz szukał czegoś pre worout bez kreatyny i geranium to zobacz sobie MHP No-Bomb ze sporą dawką GLPC

robi robotę

mam zamiar

Zmieniony przez - Sir_Lukasz w dniu 2010-09-17 16:42:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2322
masz porównania z WF albo NOZ IV ? Jak na ich tle to wypada?

"Pain is temporary, pride is forever"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko dla znawców

Następny temat

glukozamina

WHEY premium