SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

słyszeliście kiedys o Herbalife??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45949

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
yarro-nowy odpowiedz na powyzsze pytania, ktore zadal son! Jak na razie to dajesz wymijajace odpowiedzi...ale czego mozna sie spodziewac po kims kto uwaza diete 1000kcal za cos zdrowego
A argumenty w stylu "bralem i jest dobrze" czy "znam kilka osob ktorym te produkty pomogly" mozesz opowiadac starym babciom moze uwierza....bo tutaj raczej nikt nie da sie nabrac w te bajeczki ktore opowiadasz....
Powiec mi czym rozni sie soja zawarta w herbalife od np soji z olimpu? Oprocz ceny i opakowania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Dobre firmy, które mają niektóre produkty oparte na wysokiej jakości białkach sojowych to m.in. MLO, Olimp, Naturell , Prolab , Universal.
To te, które przyszły mi do głowy w minutę,gdybym trochę poszperał na amerykańskich stronach to znalazłbym 2-3 x tyle.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@veron - na jakie pytania nie odpowiedzialem? Zadnego kitu nikomu nie wciskam bo nie ma to sensu. wyrazam swoje zdanie na temat produktu, ktory znam stosuje i wiem ze stosuja inni. Nie mam zielonego pojecia czym sie rozni soja z herbalife od soji z olimpu tym bardziej ze nie znam olimpu. Nie znam tez produtkow typowo sojowych w Herb. mowilem o koktajlu, ktory to bialko zawiera ale nie jest na nim oparty. Nadal tez nie podaliscie podobnego produktu dla porownania. Nie znam innych firm. Znam herbalife i odpowiadam na pytanie zadane na poczatku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
//"@veron - na jakie pytania nie odpowiedzialem?"//
NP. NA TE:
Co decyduje o tym, że produkt możesz podać każdemu ?
...Chyba że decyduje o tym konkretny składnik lub składniki preparatu , w takim razie które?

//"Zadnego kitu nikomu nie wciskam bo nie ma to sensu."//
A TO CO TO MA BYC JAK NIE KIT?
Dieta oparta na 1000kcal (koktajl proteinowy zamiast dwoch posilkow plus blonniki i herbatka) jest dieta do odchudzania a osoby, ktore znam i ktore przeszly przez poczatkowy okres stosowania (oczyscily sie) czuja sie swietnie a metabolizm jest uregulowany jak nigdy.
WIESZ CO W OGOLE PISZESZ? CZY POWTARZASZ TYLKO TO CO USLYSZALES NA PREZENTACJI?
//Nie znam sie na na calej "technicznej" stronie jaka poruszacie.//
NIE MASZ O TYM POJECIA(SAM TO PRZYZNALES) A POLECASZ DIETE 1000KCAL PISZESZ O JEJ SKUTECZNOSCI ITD.... DIETY GLODOWKOWE SA JEDNYMI Z NAJGORSZYCH DIET... POCZATKOWY EFEKT TRACENIA WAGI ZNIKA ZARAZ PO PRZESTAWIENU SIE NA 'NORMALNE' ZYWIENIE!!! dZIEJE SIE TAK DLATEGO,ZE METABOLIZM ZOSTAJE SPOWOLNIONY A TY ******LISZ O UREGULOWANIU METABOLIZMU...

//Produkty sa drogie to fakt, jednak wiem ze warte ceny.//
JAK PRODUKTY ZA KTORE PRZEPLACA SIE 10KROTNIE MOGA BYC WARTE SWOJEJ CENY?

CHLOPIE BRONISZ TEGO HERBALIFU BO ZAPEWNE MASZ COS Z NIM WSPOLNEGO... PEWNIE SAM SPRZEDAJESZ TO BADZIEWIE!!!

Jak juz skomentujesz moja wypowiedz to wypisz w punktach dlaczego warto kupic produkty herbalife,za ktore trzeba przeplacac kilka/kilkanascie razy.... Jak mnie przekonasz to zamowie u ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra tam dajcie mu zarobic te pare groszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Niech wykupi reklame na sfd to pomyslimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 287 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4189
Ta firma jest naprawdę mało profesjonalna, byłem raz u nich na rozmowie o pracę(porażka, oczywiście wcześniej nie wiedziałem że to będzie Herbalife).Te białka z Herbalife to są chyba najdroższe na świecie. Tak samo koktail z błonnikiem mozna zastąpić np. preparatem Nutrenda Formline. Poza tym moja ciotka stosowała Herbalife wydała kupę kasy efekty żadne(koleś twierdził że pomogą one bez stosowania diety).

yaro-nowy podaj mi cenę preparatu Schizandra Plus, bo kiedys się nim interesowałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Bosz...jakiś dyletant wypisuje bzdety a Wy się tym przejmujecie
Dajcie pokój, toż nie warto.
Pzdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
moze i dzialaja niektore rzeczy ale sa za drogie z powodzeniem mozna sobie znalesc to samo w sklepie z odzyskami za wiele mniejsze pieniazki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@veron
co do pytan - tak chodzi o wysoka jakosc produktu, renome firmy oraz jej wielkosc.
co do diety 1000kcal - znam osoby ktore stosowaly ja i widuje je czesto i widze po nich co sie z nimi dzieje. Dlaczego mowisz ze to kit?
W moim pojeciu ta dieta to normalne jedzenie w granicach 1000kcal dziennie plus dwa razy koktajl proteinowy dziennie.Po osiagnieciu docelowej wagi je sie juz tylko jeden koktajl dziennie i 2 normalne posilki. To jest dieta na odchudzanie. Co do metabolizmu to jest dlugi temat i zeszlo by na offtopic. Mowie o jej skutecznosci bo widze po efektach (wielu). Nie wiem dlaczego wszyscy zaczeli bardzo najezdzac na produkt z ktorym niewiele sie poznali.
Nie bronie samego Herbalife tylko tego co pisze bo wiem co pisze.
Juz mowilem ze nie zajelem sie na razie sprzedaza tego, jestem studentem sam brak czasu wystarczy.
Jest wiele produktow na swiecie za ktore sie wiecej placi a jednak warte sa swej ceny.
Nie potrafie wam wypunktowac teorii dlaczego warto jesc HL. Wystarczy mi zadowolenie z produktu u mnie i u innych i pozytywne opinie "normalnych" lekarzy. Rozmawianie w ten sposob jest jak rozmawianie o silniku dobrego samochodu - dopoki sie nim nie przejedziesz i tak Ci to nic nie powie.

@ XPabloX - co masz na mysli mowiac firma? Herbalife produkuje suplementy a sprzedaja je prywatni dystrybutorzy. To wsrod nich latwo spotkac nie-profesjonalistow. Niektorzy to robia dla czystej kasy i wtedy nie interusuja sie samym tematem i chyba Twoja ciotka na takiego trafila.
Co do Schizandry to jej nie jem i nie znam ceny ale zapraszam na wyszukiwarke - stron o HL jest duzo. Co do Formline jak dla mnie na oko ma podobny sklad. Jak znany jest Nutrend na swiecie a jak Herbalife?


Ludzie, wisi mi co jecie. Tylko nie mowcie o czyms czego nie znacie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie kupić Treca w Warszawie???

Następny temat

Kreatyna/HMB dla kobiety

WHEY premium