SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

słyszałem że jest taki nowy mix a czy to fajne jest?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2836

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 755 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10785
witam chciałbym abyście powiedzieli i podpowiedzieli co do zakupu: kretke (chyba bez dextrozy bo carbo bedzie ,kretke nie koniecznie teraz musze wszamać.ale jak już to chce zakupic za jednym zamachem...) OLIMP SOJAVIT 85 2250g 74.14
Carbo 1000 g - Folia (OLIMP) X3 czyli 3000g 56.70 no i jaką tą kretke gdzieś ok 500g.chyba że coś jeszcze może... trenuje od połowy września... jak coś to ile z kretką najlepiej poczekać mam nadzieje że wiecie o co mi chodzi...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 862 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13850
https://www.sfd.pl/temat243973/
sprawdz tutaj i potem ceny. nie jadlem i nie wypowiadam sie o gainerach

----Ręce które leczą----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 862 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13850
Jezeli jedziesz juz pol roku i masz zaplanowany i rozlozony trening to mysle ze mozesz brac kretke. W Twoim przypadku na pewno nie bedzie za wczesnie. Carbo z olimpa to dobry wybor ale sojavitu nie polecam. Lepiej kupic w tej cenie ostrowie i masz bialko serwatkowe a nie sojowe

----Ręce które leczą----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 755 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10785
nawet nir zdażyłem wysłać tego-->chciałbym oczywiście nabyć troche tej suchej masy mieśniowej jak to sie ładnie mówi i mysle że mi doradzicie może coś lepszego a za tą samą cene czy troche droższe a może coś zamiast i takie tam... najlepiej sklep sfd:P no a co zamiast sojavit chciałbym zamówić za jednym zamchem... i żeby to zjadliwe było..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 862 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13850
Polecam bialko ostrowia- ze strony producenta ksztuje 30zl/kg, carbo olimp bedzie git, kretka moim zdaniem najlepsze Universal/Ultimate/Kaizen ale z Vitalmaxa albo Olimpa tez bedziesz zadowolony

----Ręce które leczą----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 755 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10785
a czy ostrowia to zjadliwa jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 755 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10785
- torebka 500 g - 30 zł/kg
- worek 15 kg - 26 zł/kg tak pisze na stronce to troche dużo... chyba że sie pomylili...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 271 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2415
O białku sojowym raczej zapomnij- z tego co można przeczytać obniża poziom testosteronu.
Jak masz zamiar kupić kretkę to poczytaj na forum, może zamiast zwykłej kupisz jabłczan (nie zatrzymuje wody) np. TCM z olimpa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 862 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13850
Ostrowia smak ma naturalny. Nie jest najgorszy z tych naturalnych ktore akurat jadlem. Zawsze mozesz do niej dodac lyzke kakao i wchodzi duzo lepiej. Cos zle przeczytales z cena. Kosztuje na pewno 32zl za kg ale jest pakowana w worki po 500g

----Ręce które leczą----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 755 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10785
a Creapure to jak najbardzie kreatyna tak?:P czymś to sie różni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 862 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13850
Creapure to zastrzezona nazwa marketingowa kretki produkowanej przez niemcow Trostberg. Moim skromnym zdaniem najlepsze mono

----Ręce które leczą----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 755 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10785
mono czyli monochydrant czy jak?
wejdz może na gygy bo może spam sie robi tylko ja na tlenie to może numer dasz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna Vita Life

Następny temat

tz3 stack

WHEY premium